Логотип сайту

Як зберігати живці?

Как хранить черенки?

Живцями (їх ще називають прищепою) позначають однорічні пагони, які виросли протягом останнього року. Ці черешки беруть для щеплень. Їх заготовляють для весняних щеплень після скидання деревом усіх листя і після перших невеликих морозів в листопаді чи на початку грудня. У цей час у дерев припиняється рух соків, і вони проходять природну загартування.

Зазвичай відбирають потужні і сильні пагони з діаметром 5-7 мм і зрізають їх з сонячної сторони дерева. Оптимальна довжина пагонів повинна бути 40-60 див.

Кісточкові культури (персик, абрикос, черешня) заготовляються перед морозами, бо підмерзлі живці цих культур погано приживаються в щепленнях, а то й зовсім гинуть. Ще одна складність при зберіганні цих пагонів - схильність цих культур до подопреванию, тому зберігати їх потрібно при температурі не вище -4 -2 градусів і при невисокій вологості. Зайва волога також сприяє ранньому розпускання бруньок навесні, а такі живці малопридатні для щеплень.

Зерняткові плодові культури, такі як горобина, яблуня, груша, айва - більш зимостійкі. Вегетативний період навесні у них починається пізніше, ніж у кісточкових культур, тому умови зберігання взимку вони переносять задовільно.

Зберігати живці взимку можна в снігу, в підвалах, льохах, і навіть в домашньому холодильнику.

Ховаємо в сніг

Зберігають щепи у снігових заметах, обгортають мішковиною і перев'язують шпагатом, попередньо пов'язуючи живці в невеликі пучки по кожному сорту і прикріплюючи до кожного пучка непромокальну етикетку. Бурти розташовують з північної сторони будівель або біля парканів, товщина снігового покриву повинна бути не нижче півметра. Зв'язки живців присипають снігом, ущільнюють його, а зверху насипають тирсу або торф, щоб у відлигу сніг танув повільніше.

Погреби та підвали

Якщо у вашій місцевості мало снігу, то можна зберігати живці в льохах або підвалах. Для цього живці укладають в провітрювану тару, присипають чистим піском або тирсою. Необхідно постійно стежити за вологістю в приміщенні. Такий спосіб зберігання допускається для живців груші, яблуні, винограду і сливи, але дає незадовільні результати для живців персика, абрикоси і вишні з-за недостатньо низької температури в підвалах і високої вологості.

Холодильник

Якщо живців у вас небагато, їх можна зберігати в домашньому холодильнику, там, де температура нижче всього. Для цього протріть живці сухою чистою ганчіркою, помістіть в поліетиленовий пакет і перев'яжіть шпагатом. При розморожування холодильника живці виносять в холодне місце. Обов'язково потрібно стежити, щоб не було зайвої вологи в пакеті. Якщо виступив конденсат, слід розгорнути пакет і протерти живці чистою сухою ганчіркою, а потім упакувати в новий пакет.

Як зберігати живці винограду

Ще кілька слів скажемо про зберігання живців винограду. Лози винограду зберігаються так само, як і інші живці плодових культур, тільки перед закладкою на зберігання їх обов'язково обробляють залізним або мідним купоросом, щоб уникнути грибкових захворювань.

Більш детально про зберігання живців винограду читайте в нашій статті Як зберігати живці винограду.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту