Логотип сайту

Як швидко очистити стіну в вк?

Как быстро очистить стену в вк?

На вашій стіні «вКонтакте» кожен бажаючий може розміщувати записи (пости, картинки, посилання, музику тощо). Якщо, звичайно, ви завчасно не встановили обмежують ці дії налаштування приватності.

Тим не менш, рано чи пізно стіна все одно заповнюється (і не тільки цікавою інформацією, але і «сміттям»). Тому багато користувачів, які хочуть почистити свою сторінку, шукають способи, як очистити стіну вк швидко. Чи це можливо? Давайте розберемося.

Очищаємо стіну «вКонтакте»

Почистити стіну можна, але, на жаль, швидких способів для цього не існує. Не передбачена дана функція розробниками мережі «вКонтакте». Очистити стіну можна одним єдиним способом - по черзі видаляючи кожну запис. Для цього на запис потрібно навести курсор. Коли у правому верхньому куті над поточним записом з'явиться невеликий блідий хрестик, перевести курсор на нього і натиснути ліву кнопку миші.

На місці запису з'явиться повідомлення «Запис видалено. Відновити». До наступного оновлення сторінки ви зможете дану віддалену запис відновити. Після оновлення такої можливості вже не буде. Таким чином, можна видалити всі записи зі стіни на своїй сторінці.

Інших, більш швидких і безпечних способів поки не існує. Однак у мережі чимало пропозицій скористатися спеціальними засобами для швидкого видалення записів на стіні в вк. Що нам пропонують?

Увага! Шахраї

Нам пропонують скачати програми або скрипти, які дозволять очистити стіну в один клік мишею. Насправді, всі ці запропоновані програми - шпигунські утиліти або віруси, що дають шахраям доступ до вашого логіну та паролю. Ту ж мету переслідують і шахраї, які пропонують зайти на сторонній сайт за допомогою вашого пароля «в Контакті».

Не піддавайтеся на подібні виверти! Стіну «вКонтакте» очистити відразу і швидко неможливо. Навіть з допомогою подібних програм! Будьте обережні!

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту