Логотип сайту

Як намалювати кактус?

Как нарисовать кактус?

Дивіться відео

Як намалювати кактус?

Кактус - рослину, що виростає в основному в посушливих ділянках місцевості, пустелях. Саме тому у кактусів замість листя шипи - вони захищають рослину від зайвого випаровування вологи. При малюванні кактуса потрібно врахувати цей момент, і кактус вийде реалістичним. Розглянемо поетапно, як намалювати домашній кактус у горщику.

Малюємо кактус

 • На аркуші паперу зображуємо витягнутий овал, звужується донизу. Це - стовбур кактуса. Він повинен нагадувати маленький огірок.
 • На стволі повинні бути пагони. Малюємо такі ж "огірочки" з двох сторін кактускактуса (2 або 3 буде достатньо). Крім того, для більшої реалістичності можна зобразити крихітні відростки і на самих пагонах.
 • На стовбурі і пагонах намічаємо вертикальні лінії - хребти.
 • Маленькими штрихами різних розмірів зображуємо колючки (не тільки по контуру кактуса, але і по лініях хребтів). Вони повинні бути спрямовані в різні сторони.
 • Кактус повинен рости в землі. Під стовбуром малюємо горщик - він може бути будь-якої форми. Класичний - у вигляді маленького відерця - циліндр з обідком, звужений знизу.
 • Розфарбуємо наш малюнок: кактус - зеленим і усіма його відтінками, землю в горщику - чорним і коричневим, а сам горщик - будь-яким кольором, яким захочемо.
 • Кактуси бувають різних форм, ми розглянули самий звичайний. Можна намалювати цілий кактус з пучками спрямованих у різні сторони колючок і ніжним рожевим квіткою з чотирма хвилястими пелюстками. А можна зобразити довгий тонкий кактус з грубими тупими шпильками і горизонтальними хребтами.

  Якщо ви любите малювати, зверніться до розділу Малювання, в якому ви знайдете безліч корисних порад та інструкцій.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту