Логотип сайту

Як пофарбувати волосся в домашніх умовах?

Как покрасить волосы в домашних условиях?

Дивіться відео

Як пофарбувати волосся в домашніх умовах?

Жінки люблять експериментувати зі своїм волоссям, найчастіше вони воліють змінювати їх колір. Фарбування в салоні є дорогою процедурою, але її можна провести і вдома. Нижче буде розказано, як правильно пофарбувати волосся в домашніх умовах.

Фарбування волосся в домашніх умовах

Фарбування волосся в домашніх умовах під силу будь-якій представниці прекрасної статі. Однак зважується на такий крок далеко не кожна, вважаючи, що колір вийде нерівномірним або вона завдасть шкоди своїм локонам. Але якщо слідувати порадам, описаним нижче, то помилок можна уникнути.

Не хочеться використовувати фарбу при фарбуванні волосся? Тоді вам буде цікаво ознайомитися з нашою статтею - Як пофарбувати волосся без фарби.

Вибір відповідного кольору

В першу чергу, необхідно вибрати відповідний колір фарби, тоді у вас вийде стильна зачіска. Перед вибором фарби краще всього провести маленьке дослідження. Для цього завантажте своє фото в фоторедактор і поекспериментуйте з кольором. Також можна зробити це на одному з сайтів, присвячених макіяжу.

Як тільки ви визначитеся з кольором, можна йти в магазин за фарбою. Необхідно уважно вивчити упаковку або в інструкції до фарби, переглянути вказівки по необхідному кількості засоби для вашої довжини волосся. Як правило, якщо волосся довге, потрібно купити 2 пачки фарби. Потрібно обов'язково взяти до уваги цей рада, оскільки локони можуть інакше не прокраситься або вийти бляклими. У цьому випадку відтінок може швидко змитися, і процедуру доведеться повторити.

Підготовка волосся до фарбування

Перед фарбуванням волосся в домашніх умовах їх необхідно підготувати. За день до фарбування рекомендується вимити волосся підходить вам шампунем і висушити їх рушником. Не варто наносити засоби для укладання: фарба в цьому випадку ляже нерівно, так і колір може вийти досить несподіваним. Більш того, чисте волосся краще вбере складу.

Нанесення фарби

Краще всього наносити фарбу саме на сухі волосся, звичайно, якщо в інструкції немає інших вказівок. Важливо висушити волосся перед фарбуванням, так вони добре вберуть Покрасить волосыв себе засіб. Крім цього, необхідно добре розчесати волосся, щоб фарба рівномірно розподілилася на всю довжину волосся. Це особливо важливо для власниць густих довгих волосся.

Тримати фарбу на волоссі необхідно стільки, скільки зазначено в інструкції. Якщо ви змиєте складу раніше, то відтінок може вийти бляклим, а якщо перетримайте, тому дуже насиченим. Тут дуже важливо зберегти баланс.

Змивання фарби

Як тільки ви витримаєте складу належну кількість часу, вам потрібно змити його. Как покрасить волосыРобити це необхідно тільки водою. Адже шампунь може призвести до часткової втрати кольору, так і локони не будуть блищати. Після змивки фарби дозволяється нанести на волосся кондиціонер.

Мити голову слід теплою водою, гаряча зробить локони сухими і ламкими. Локони необхідно споліскувати до чистої води. Якщо цього не зробити, то волосся буде липким, і ви його будете довго сушити. До того ж, фарба, що залишилася на локонах, буде фарбувати все, до чого вони доторкнуться.

Догляд за пофарбованим волоссям

Після фарбування волосся необхідно забезпечити їм гарний догляд. Для цих цілей необхідно використовувати спеціальні засоби. Після миття голови шампунем потрібно Как покрасить волосыобов'язково наносити кондиціонер. Така міра дозволить зберегти колір набагато довше. Крім цього, локони будуть більш слухняними, м'якими і блискучими. Фарбоване волосся не варто сушити феном; краще, щоб вони висохли самі. Так вдасться вберегти їх від сухості.

Подобається експериментувати з кольором свого волосся? Тоді вам треба неодмінно ознайомитися з нашою статтею - Як фарбувати волосся.

Поради по фарбуванню волосся

Нерідко колір виходить дуже насиченим; в цьому випадку рекомендується відразу після фарбування промити волосся шампунем. Також слід пам'ятати, що мокрі пасма мають більш насичений відтінок, тому краще дочекатися їх висихання і оцінити ситуацію. Повторне фарбування можна проводити тільки після двох тижнів, інакше волосся стануть ламкими і сухими.

Більше порад про фарбування волосся ви можете знайти в нашій статті - Як саму себе пофарбувати.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту