Логотип сайту

Як створити код?

Как создать код?

QR-код - спеціальний матричний код, який можна вважати камерою смартфона і, в разі наявності доступу в мережу, відразу ж перейти по посиланню, на яку він веде. З урахуванням зростання популярності "розумних" девайсів, QR-коди теж стали дуже популярні - їх можна бачити на різного роду рекламних та інформаційних банерах. При цьому виявляється, що створити QR-код дуже просто. Як створити qr-код самому? Все досить просто!

Як створити QR-код

Найпопулярніша майданчик, що дозволяє генерувати QR-код - qrcoder.ru. Отже, приступи:

 • Вибираємо тип інформації, яку ми хочемо закодувати. Всього чотири варіанти - "будь-який текст", "посилання на сайт", "візитну картку", "sms-повідомлення".
 • Припустимо, ми обрали "текст", вводимо його у відповідне поле Введіть текст для кодування", вказуємо розмір коду і тиснемо кнопку "Створити код".
 • У вікні праворуч "Ваш QR-код" з'явиться створюється унікальний код, а трохи нижче - посилання, по якому ви завжди зможете знайти і якою можна з ким-небудь поділитися.
 • Якщо ви хочете створити QR-посилання на сайт, перейдіть на вкладку і в полі "Введіть url вкажіть посилання.

  Якщо хочете зробити QR-візитку, потрібно заповнити поля "Прізвище", "Адреса", "Телефон" і т. д. Однак не всі поля обов'язкові до заповнення, вказуйте значення тільки в тих полях, тип інформації яких ви хотіли б бачити на візитці.

  Щоб відправити QR-повідомлення, потрібно ввести текст і номер телефону.

  Перевірка QR-коду

 • Скачайте на свій девайс додаток для розпізнавання QR-кодів.
 • Запустіть програму, наведіть об'єктив камери на зображення, зачекайте пару секунд.
 • Готово! Якщо QR-код робочий, ви прочитаєте закодовану інформацію.
 • Як створити Штрих-код

  За допомогою онлайн-сервісу можна згенерувати і штрих-код. Наприклад, портал decodeit.ru дозволяє створити штрих-коди найпопулярніших форматів - codabar, ean8, ean13 і т. д. - буквально в два кліка. На цьому сайті у полі "Генератор штрих коду онлайн" вводимо інформацію, яку потрібно закодувати і відправляємо запит. В нижче вікнах можна побачити, як виглядає штрих-код в різних форматах. Щоб зберегти його на комп'ютері, потрібно клацнути по зображенню і натиснути кнопку "Зберегти зображення як...". От і все!

  Генерація кодів - заняття не тільки корисне, але і захоплююче. За допомогою QR-коду можна не тільки створити посилання на важливу інформацію в рекламному банері, але і пожартувати над друзями або оригінально освідчитися в коханні.

  Про інших можливостях сучасних програм і онлайн-генераторів читайте в розділі Різні питання про ПО.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту