Логотип сайту

Що таке диво?

Что такое чудо?

Диво - здавалося б, загальновідоме поняття. Але кожна людина вкладає в нього своє розуміння, яке може змінюватися в залежності від віку та обставин. Про те, що таке диво можна буде дізнатися нижче.

Диво - мрія, що стала реальністю

Дивом багато називають мрію, що стала реальністю. Звичайно, у кожної людини є власна мрія, яка часом здається нездійсненною. Але коли людина отримує те, що він пристрасно бажає, йому здається, що це справжнє диво. Реалізована мрія вражає до глибини душі, оскільки ще вчора це здавалося неможливим. Як правило, людина перебуває в ейфорії, яка штовхає його на нові звершення. В результаті він ставить перед собою нові цілі і, немов по чарівництву, досягає їх. Його окрилює віра в те, що неможливе можливо, і з кожною новою збулася мрією людина починає вірити, що його оточують чудеса.

Дитяча віра в чудо

Всі діти вірять у чудо, оскільки вони тільки пізнають світ, для них все нове і незвіданого. Кожен раз вони відкривають для себе щось нове і дивуються цьому. А адже напрочуд схоже на диво. Віра дитини заснована на тому, що він не може пояснити той чи інший процес з точки зору логіки. В результаті для дітей кожен новий день - диво. Ось чому дитина веселий і щасливий.

Цей період триває до тих пір, поки діти не подорослішають; тоді на місце подиву приходить логіка, розрахунок і страхи. Останній просто паралізує вміння мріяти, а разом з цим і віру в диво. В цьому винне суспільство, в якому не прийнято бути довірливим і наївним: такі люди, як правило, страждають найбільше.

Проте людині, яка втратила віру в чудо і втратила здатність мріяти, теж несолодко. Адже в житті пропадає чарівництво, а разом з ним і сенс. Такий стан часто призводить до депресії, а згодом і до суїциду. Ось чому дитині так важливо мріяти, адже він може пояснити будь-яке явище з точки зору дива. Він із задоволенням вірить в казкових персонажів, чекає, коли Дід Мороз залишить під ялинкою подарунок на свято.

Все це змушує відчувати його щасливим, адже саме до цього прагнуть всі люди. А відповідь надзвичайно проста: треба вірити в чудеса і залишатися в душі дитиною. Не варто замислюватися про те, чому сталося те чи інше подія, треба просто подякувати Всесвіт за її дар і порадіти. Проблем стане набагато менше, та й вони будуть вирішуватися набагато простіше, так як вам буде допомагати вища сила; головне, вірити в це, не ставлячи зайвих питань.

Диво з релігійної точки зору

Якщо розглядати диво з релігійної точки зору, то воно являє собою явище, що порушує закони навколишнього світу. Іншими словами диво - подію, яка відбулася завдяки втручанню божественних, надприродних сил. Вважається, що людина не в змозі сам його створити, але може своїми вчинками заслужити це явище. В Біблії описано багато чудес, які були створені Творцем, ангелами, а також святими людьми.

Диво в езотериці

Дивом в езотериці називають явище, яке при визначених обставинах вважається неможливим. Однак людина може сам створити його, потрібно тільки захотіти. Згідно езотеричного вчення у житті людини багато чудес, він просто їх не помічає. Знаменитий вчений Альберт Ейнштейн сказав такі слова: «Є два способи прожити життя: або так, ніби чудес не буває, або так, ніби все життя - це диво».

В цьому і полягає сенс, який вкладають езотерики в слово «диво». Чудеса трапляються щодня, важливо навчитися бачити їх, тоді ви будете жити в чарівному світі, в якому все можливо і немає перешкод. Більш того, якщо ви почнете помічати чудеса, їх стане у вашому житті набагато більше. Адже подібне притягує подібне. Це непорушний закон Всесвіту, який працював у всі часи. Але якщо ви виберете інший шлях і не будете бачити чудес, то життя буде здаватися вам механізмом, в якому все прораховано до дрібниць. Вибір тільки за вами.

Якщо у вашому житті ще не відбувалося нічого дивного, це не означає, що чудес не існує. Повірити в диво вам допоможе наша стаття - Є чудеса.

Цікавитеся явищами, які важко піддаються поясненню? Тоді вам потрібно неодмінно відвідати наш розділ - Абстрактні питання.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту