Логотип сайту

Як підключити TP-Link TL-WR740N?

Как подключить TP-Link TL-WR740N?

Дивіться відео

Як підключити TP-Link TL-WR740N?

Роутер - це одне з найпопулярніших пристроїв широкої асортиментної лінійки мережевого обладнання. Саме завдяки цьому девайсу можна роздати Інтернет на кілька комп'ютерів, не вдаючись при цьому до проведення додаткового мережевого кабелю. Однією з найбільш затребуваних моделей серед роутерів є TP-Link TL-WR740N - маршрутизатор з однією антеною, сигналу якого вистачає для покриття мережею Wi-Fi однієї квартири (для порівняння популярних брендів мережевого обладнання читайте статтю Який роутер краще). Налаштування його досить проста, але деякі користувачі можуть зіткнутися з певними проблемами, тому в статті ми детально розберемо, як підключити TP-Link TL-WR740N до комп'ютера.

Фізичне підключення роутера

У комплекті з роутером йде шнур під роз'єми RJ-45. Для того щоб підключити роутер до комп'ютера, використовуйте один з портів LAN (роз'єми, оточені червоним пластиком), що знаходяться на задній стінці маршрутизатора, а штекер з іншого боку шнура застроміть в роз'єм з мережевою картою комп'ютера. У порт WAN (оточений синім пластиком) необхідно вставити кабель провайдера. Після цього в роз'єм для блоку живлення (знаходиться між кнопками "скидання" і "включення/вимикання") необхідно вставити шнур від адаптера і підключити його до розетки.

Налаштування маршрутизатора TP-Link TL-WR740N

Щоб підключити роутер комп'ютера, виконайте такі дії:

  • На панелі "Пуск" знаходимо значок монітора і вибираємо пункт "Центр управління мережами..." - "Підключення по локальній мережі";
  • У вікні "Стан" натискаємо кнопку "Властивості". У випадаючому меню вибираємо пункт "Протоколи інтернету версія 4 (TCP/IPv4)" - "Властивості". У вікні, переміщаємо маркери на пункти: "Отримати автоматично".
  • Додаткові поради з налаштування маршрутизатора читайте у статті Як встановити маршрутизатор. Власникам роутера D-link також буде цікава стаття, Як налаштувати D-Link dir-300.

    Додати коментар
    Ім'я:*
    Пошук по сайту