Логотип сайту

Як зібрати балдахін?

Как собрать балдахин?

Дивіться відео

Як зібрати балдахін?

Кімната для дитини обов'язково повинна бути затишною. Створити особливу спокійну атмосферу допоможуть різні елементи - бра з м'яким світлом, легкі штори, балдахін на дитячому ліжечку. Зазвичай спеціальна шторка для балдахіна продається разом з комплектом в ліжечко, але можна також зробити балдахін своїми руками, це зовсім не складно.

Основа балдахіна

Як правило, балдахін складається з двох частин - тканини і основи, на яку вона кріпиться. До тканинних балдахинам для дитячого ліжечка, які входять в постільний набір, зазвичай потрібно придбати додатково основу, яка може бути як дерев'яними, так і металевими. В залежності від форми і конструкції балдахін кріпиться до ліжечка різними способами.

Як правильно зібрати балдахін

Зазвичай кронштейн являє собою металеву трубку з наконечником у вигляді овалу або кола. На накінечник надівається вже готова «шторка», яка кріпиться з допомогою липучок або зав'язок.

Зазвичай знімний наконечник і являє собою товсту металеву дріт Как собрать балдахиновальної форми, кінці якої вставляються враспор в один кінець труби-основи. Сама труба-основа теж має вигнуту форму.Також в комплекті є кріплення з утягивающими гвинтами - притискні скоби.

 • Щоб зібрати балдахін, необхідно вставити трубу-основу кріплення (зазвичай їх 2) і приставити до стінки з полозами.
 • Далі з допомогою обертових гвинтів необхідно стягнути кріплення, основу і стінку ліжечка.
 • Основа потрапляє в спеціальний затискач кріплення, в який вставлений гвинт, стінка ліжечка теж впирається в спеціальну накладку всередині кріплення.
 • Після того, як гвинт закручений до упору, балдахін можна вважати закріпленим.
 • Для безпеки дітей, особливо тих, хто вже перевертається і може дотягнутися руками до шторки, рекомендується прикрутити балдахін додатково за допомогою болтів до самої ліжечку.

  Балдахін на дитячому ліжечку - це не тільки красиво і затишно, але ще і функціонально, адже він захищає малюка від різкого світла або протягу, а також від комах в літній час року.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту