Логотип сайту

Чим приклеїти дзеркало?

Чем приклеить зеркало?

Якщо ви не знаєте, як і чим приклеїти дзеркало до якої-небудь поверхні, то ви обов'язково повинні ознайомитися з цією статтею. По-перше, почнемо з того, що в побуті виникає безліч ситуацій, пов'язаних з пристроєм дзеркала, в яких основою для приклеювання можуть виступати різні поверхні. Тому розглянемо кілька варіантів, які найчастіше зустрічаються в житті.

Увага! Для приклеювання дзеркала можна використовувати спеціальний клей для дзеркал, яка не псує амальгаму з задньої сторони. Іноді майстри використовують рідкі цвяхи.

Як приклеїти дзеркало до стіни

В першу чергу необхідно підготувати стінну поверхню.

 • Її зачищають від нерівностей.
 • Грунтують, використовуючи рідку грунтовку глибокого проникнення.
 • Тепер готується саме дзеркало. На нього з задньої сторони наклеюються кілька смуг двостороннього скотчу. Вони призначені для того, щоб підтримувати дзеркало до того моменту, коли клей повністю підсохне. Тепер можна наносити саме клейка речовина. Оптимальний варіант - нанести клей по всьому периметру і по решті площі смугами через кожні 15-20 см.

  Тепер можна прикладати дзеркало до стіни. Потрібно підперти його чим-небудь з нижнього краю, для того щоб дзеркало під власною вагою не з'їхало зі стіни. Зазвичай через півгодини підпору можна прибирати, але остаточно клей висохне тільки через добу.

  Як приклеїти дзеркало у ванній

  Зазвичай на стінах у ванній кімнаті покладена керамічна плитка. Приклеїти на неї дзеркало теж можна без проблем. Дана технологія мало чим відрізняється від попередньої. Єдина відмінність - це останній етап, в якому використовується герметик. Їм по всьому периметру закривається зазор між керамічної стіною і самим дзеркалом. Якщо дзеркало має великі розміри, а значить і вагу, то для гарантії, що воно не відвалиться в один момент, треба провести додаткове кріплення саморізами.

  Як приклеїти дзеркало до дзеркала

  Тут теж нічого складного немає. Хоча попрацювати все ж доведеться. Розглянемо два варіанти склеювання.

 • Склеювання проводиться поверхнями. Це коли є необхідність наклеїти нове дзеркало на старе, яке зняти не представляється можливим. Діємо точно так само, як і в перших двох випадках.
 • Склеюються два дзеркала ребрами для збільшення дзеркальної площі. Це складний процес, що потребує високої точності. Якщо обидва дзеркала будуть приклеюватися до стіни, то краще наклеїти їх окремо, точно виставляючи на поверхні. Якщо збірна конструкція буде вішатися, треба обидва дзеркала приклеювати гранями тим же клейовим складом. Зазначимо, що це дуже ненадійне кріплення, яке застосовується дуже рідко.
 • Як приклеїти дзеркало заднього виду

  В цьому випадку вам знадобиться спеціальний двокомпонентний клей, який можна придбати в автомагазині.

 • Спочатку зачищається місце установки на лобовому склі і задня частина підставки дзеркала. Зазвичай очищається все це від залишків старого клею. Потім проводиться знежирення за допомогою спирту. Обов'язково площині добре просушуються.
 • З дзеркала знімаються кронштейн і утримувач для полегшення конструкції.
 • У комплекті з клеєм надходить спеціальна сітчаста стрічка. Відрізається з неї заготовка під розміри підставки дзеркала.
 • Заготівля приклеюється точно по місцю установки дзеркала.
 • Після чого клей наноситься на підготовлену площину дзеркальної підставки, і все це йде до сітки з невеликим натиском.
 • Тримати 15 хвилин, потім видаліть виступив за краю клей і залиште на добу. Після чого можна навішувати кронштейн і утримувач.
 • Якщо вас цікавлять інші способи кріплення, тоді читайте статтю Як закріпити дзеркало.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту