Логотип сайту

Як відстежити людини по телефону?

Как отследить человека по телефону?

Якщо ви завжди хочете знати, де знаходиться ваша дитина або літня родич, то вам необхідно знати, як визначати місцезнаходження телефону. На даний момент вирішити цю проблему дуже просто, так як крім стільникових операторів можуть допомогти спеціальні програми. В статті мова піде про те, як відстежити людини через телефон.

Стільникові оператори

Звернення до стільниковим операторам - найпростіший варіант. Наприклад, якщо ви є користувачем мережі «Білайн», то можете скористатися послугою «Мобільний локатор», зателефонувавши за номером 06849924. Після цього необхідно відправити смс-повідомлення на номер 684 з текстом «L».

Якщо ви хочете відстежити людини (дитини) по телефону, компанія «Мегафон» також надає дану послугу. Називається вона «Маячок». Таким чином, ви завжди будете знати, де знаходиться потрібний вам людина.

Додаткову інформацію читайте у статті Як знайти людину за номером телефону.

GPS

GPS-навігація - ще один хороший спосіб, що дозволяє визначати місцезнаходження людини. Відстежити людини з його допомогою через телефон не складе труднощів, так як багато хто додатки і програми, встановлені на пристрої, періодично просять відзначити своє місце розташування.

Якщо ви створюєте багато фотознімків на своєму пристрої (які потім викладаєте в мережі) і до нього підключений GPS-навігатор, чи то з допомогою знімків можна також визначити місце розташування телефону. Дана функція називається геотеггінг, тобто запис географічних метаданих на фотографію.

За допомогою GPS можна також передавати дані в foursquare, спеціальну соціальну мережу з функцією геопозиціонування. Користувачі відзначають своє місце розташування, використовуючи мобільну версію сайту.

Спеціалізовані програми

Компанія Apple розробила спеціальний додаток, за допомогою якого можна визначати місцезнаходження іншої людини. Називається воно «Find my friend». Вам необхідно лише надіслати запит іншій людині на визначення його місця розташування. Варто зазначити, що навіть якщо у ваших друзів і рідних немає Apple-пристрої, ви все одно зможете відзначити його на своїй карті.

Сайти

Якщо жоден з варіантів не підійшов, можна скористатися одним із сайтів, які допомагають відстежувати телефони. Прикладом може бути http://mobile-catalog.info/analys_tel_numb.php. Єдиним недоліком даного сайту є той факт, що ви не будете знати точного місцезнаходження людини, а отримаєте тільки приблизні координати.

Можна також ознайомитися з змістом інших статей на цю тему: Як відстежити телефон і Як відстежити номер телефону, де викладено інші варіанти пошуку телефону за номером.

У разі, якщо ви хочете стежити за людиною іншими способами, інформацію про це читайте у статті Як стежити за людиною.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту