Логотип сайту

Як підключити PS4?

Как подключить PS4?

Дивіться відео

Як підключити PS4?

Приставка Playstation 4 вже давно завоювала ринок. Зараз все більше геймерів вибирають дану консоль, однак у багатьох з них виникають труднощі з підключенням цієї приставки. У зв'язку з цим ми розглянемо, яким чином PS4 можна підключити до комп'ютера, телевізора і як вивести Playstation 4 в інтернет.

Підключення Playstation 4 до монітора

Для цього досить лише двох елементарних і дешевих компонентів: два перехідника - відео і аудіо.

 • Для того щоб підключити Playstation 4 до відеовходу монітора, скористайтесь hdmi-адаптера. Приєднайте кабель usb до перехідника і вставте в відеовхід монітора.
 • Після цього виконайте скидання налаштувань. Для цього вам знадобиться натиснути кнопку включення на консолі до того моменту, поки приставка не відтворить два звукових сигнали.
 • Тепер вам залишилося лише під'єднати білий і червоний дроти так званого тюльпана. Жовтий ви можете прибрати, так як він відповідальний за передачу відеосигналу. Приєднавши два дроти до спеціального перехідника av-jack, ви можете підвести дріт до колонок. Таким чином, можна підключити Playstation 4 до комп'ютера або ноутбука.
 • Також не забудьте перевести режим приставки, в меню налаштувань звуку, аудіовхід, який позначений як два дроти з комбінації тюльпанів. Якщо вас цікавлять подробиці підключення приставки до комп'ютера, то рекомендуємо вам ознайомитися з статтею Як підключити PS3 до комп'ютера.

  Підключення Playstation 4 до телевізора

  Для того щоб підключити playstation 4 до телевізора, потрібно просто приєднати hdmi-провід до відповідних входів на телевізорі і приставки. Далі досить включити приставку і перейти в AV-режим на телевізорі. Приставка почне транслювати зображення автоматично.

  Підключення Playstation 4 до Інтернету

 • Щоб підключити приставку до мережі, вам потрібно під'єднати до відповідного роз'єму мережевий кабель.
 • Після цього зайдіть в меню налаштування приставки і перейдіть до опції налаштування мережі.
 • Натисніть кнопку "Налаштувати інтернет-з'єднання".
 • Далі виберіть "Використовувати мережевий кабель".
 • Виберіть "Простий тип підключення" - завдяки цьому приставка сама визначить налаштування мережі.
 • Щоб дізнатися більше про те, як здійснити підключення до мережі Інтернет, прочитайте статтю Як підключити PS3 до інтернету.

  Також ви можете використовувати бездротове з'єднання. Для цього в налаштуваннях мережі виберіть "Налаштувати Інтернет-з'єднання". Якщо ви використовуєте бездротове з'єднання, то виберіть вашу мережу і натисніть хрестик. Звертаємо вашу увагу, що дротове з'єднання забезпечує більшу стабільність в роботі в консолі. Особливо це стосується випадків, коли користувач завантажує гри, час закачування яких може тривати протягом декількох годин.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту