Логотип сайту

Як стати особливою?

Как стать особенной?

Уявімо таку ситуацію: зустрілися дві людини, сподобалися один одному і вирішили стати парою. На початку відносин все чудово, адже їм так цікаво разом! Але поступово дівчина і хлопець звикають один до одного, відносини втрачають колишню гостроту і новизну, почуття можуть притупиться. Найгірший варіант - у відносинах настає нудьга, і партнери все частіше задивляються на інших. Щоб не допустити цього, потрібно підтримувати інтерес партнера до себе, стати для нього надзвичайною людиною. Сьогодні розглянемо це питання з боку дівчини, поговоримо про те, як стати для нього особливою.

Як стати єдиною і неповторною

Непередбачуваність дає новизну

Дуже часто причиною нудьги у відносинах є передбачуваність. Коли хлопець тебе добре вивчив, він знає, як ти себе поведеш в тій чи іншій ситуації, що скажеш і т. д. Вчися бути різною! Сьогодні можна трохи покапризувати (не переборщи), завтра - бути турботливою і терпимою, післязавтра - проявляти свою безмежну любов, ще через день - бути трохи відстороненою і зайнята. Важливо не робити різких змін в настрої та поведінці, інакше ти покажешься йому вітряної та нестабільною, а таким дівчатам не довіряють. Секрет в тому, щоб не грати різні ролі, насильно намагаючись щось з себе зобразити, а просто показувати різні грані свого характеру і темпераменту, але робити це легко, природно і без перебору.

Прагнення до ідеалу

Щоб у чоловіка не виникло бажання шукати когось на стороні, і якщо ти серйозно хочеш стати для нього єдиною і особливою, прагни до ідеалу у всьому: будь господарській на кухні, розпущеної в ліжку (але тільки обов'язково уверь його в тому, що ти яка лише з ним), добрим другом і порадником у житті.

5 важливих моментів для чоловіка

Чоловікам для щастя у відносинах з жінкою багато не треба. Це нам і те, і інше подавай, але в разі чоловіків все можна звести до п'яти моментів: підтримка, вірність, секс, комфорт, інтерес.

 • Підтримка виражається в тому, що ти завжди і у всім за свого чоловіка, готова допомогти йому, щиро захоплюєшся ним.
 • Вірність жінки - це її гордість чоловіка, кожен мріє про відданої жінки, хоче відчувати себе єдиним.
 • Секс - з цією гранню пов'язана сексуальність дівчини (треба прагнути до зовнішньої краси і внутрішньої сексуальності). Звичайно, вам обом повинно бути добре в сексі, тому що поки жива пристрасть у стосунках - живі і самі стосунки.
 • Комфорт - до цього аспекту відносяться зручність, затишок і безпека. У вашому будинку затишно і добре, йому подобається повертатися додому, також він твердо впевнений у тобі, знає, що ти завжди будеш поруч (однак у зв'язку з першим пунктом це правило іноді потрібно порушувати, щоб розпалити інтерес!).
 • Інтерес - дівчина проявляє себе у відносинах як особистість, вона гарний співрозмовник, що вміє себе піднести в суспільстві і т. д. Її чоловікові за неї не соромно, він пишається нею.
 • Такі основні моменти, які допоможуть тобі стати для нього особливою. Знайте, що всі вони позитивно впливають на розвиток тебе самої, покращують тебе, а тому є стимул старатися для вас обох!

  Також можуть бути корисні ці статті:

 • Як стати цікавою
 • Як стати гарною
 • Як стати доглянутою
 • Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту