Логотип сайту

Як приймати Ярину?

Как принимать Ярину?

Препарат "Ярина" призначений для регулювання гормонального фону і менструального циклу. Крім того, його можна використовувати в якості засобу контрацепції. Але важливо знати, як пити "Ярину", оскільки неправильний прийом може знизити ефективність препарату і призвести до ряду захворювань.

Як приймати "Ярину": рекомендації

Приймати "Ярину" необхідно по 1 таблетці в день. Бажано пити препарат в один і той же час і запивати невеликою кількістю води. Зверніть увагу на те, що для зручності на кожній таблетці присутній маркування дня тижня - це буде нагадувати вам про наступному прийомі.

Всього препарат "Ярина" містить 21 таблетку. Починати пити цей лікарський засіб необхідно з 1 дня менструації, якщо раніше ви не приймали оральні контрацептиви. Якщо ж ви вживали аналогічні пігулки, то тоді "Ярину" потрібно почати пити відразу після того, як закінчився інший оральний контрацептив.

Коли ви завершите прийом упаковки "Ярини", необхідно обов'язково зробити перерву на тиждень. Зверніть увагу, що на 2-3 день почнуться місячні. Важливо дочекатися 7-денної перерви, а потім знову почати пити "Ярину".

Якщо ви використовуєте гормональний пластир або вагінальне кільце, то приймати даний гормональний препарат потрібно відразу після їх зняття.

Якщо ви пропустили прийом таблетки, то взяти її слід відразу ж як тільки згадаєте. Наступного разу цей препарат потрібно пити в належний час. Якщо затримка у прийомі "Ярини" склала менше 12 годин, то на протизаплідний ефект така ситуація не вплине. Якщо ж часовий інтервал перевищив 12 годин, то рекомендується при статевих актах використовувати додаткові засоби захисту.

З інструкціями та рекомендаціями щодо прийому інших препаратів ви можете ознайомитися в статтях нашого розділу Препарати.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту