Логотип сайту

Де знайти зброю в ГТА?

Где найти оружие в ГТА?

Дивіться відео

Де знайти зброю в ГТА?

ДТА - одна з найбільш відомих ігор в стилі RPG. Нас цікавить питання про те, де знайти зброя в цій грі. Перед вами кілька найнадійніших способів.

Зброя в ГТА: знаходимо і використовуємо

Є кілька способів добути собі зброю в даній грі. Докладна інформація про використання зброї є в нашій статті " Як пройти ДТА.

Способи видобутку зброї

  • Перший спосіб - це знання особливих місць в місті. Як правило, за сюжетом герой гри отримує доступ до простого зброї вже на самому початку гри. Це місце позначене на карті у вигляді іконки пістолета. Крім того, при дослідженні ігрового світу ви зможете знайти багато місць, де захований той чи інший вид озброєння. Дослідіть карту!
  • Другий спосіб - це похід в збройовий магазин. Однак доступ до цього місця ви отримаєте не відразу, а ціна на зброю вас неприємно здивує. Все як у житті. Доведеться працювати, щоб купити собі що-небудь. Всі збройові магазини з'являться на карті по мірі проходження гри.
  • Третій спосіб - відібрати зброю у своїх ворогів. Не маючи за душею нічого, це буде непросто, так як доведеться лізти в бійку голими руками з озброєними людьми (або переїхати їх на машині). Звичайно, ви отримаєте бажане зброю, але при такому беззаконня на вулицях ви опинитеся в розшуку, що теж додасть чимало проблем.
  • Окремо зазначимо, що існує також безліч цікавих модів на зброю, які безперечно урізноманітнюють вашу гру. Знайти та завантажити ви можете, наприклад, на сайті gtavicecity.ru. Про встановлення модів читайте у статті Як встановити мод на GTA.

    Додати коментар
    Ім'я:*
    Пошук по сайту