Логотип сайту

Як приймати Дюфастон?

Как принимать Дюфастон?

Багатьом жінкам, напевно, доводилося стикатися з препаратом "Дюфастон"-ліками, яке збільшує вміст в крові жіночого статевого гормону (прогестерону).

Показання до застосування

Як правило, цей препарат призначається при загрозі переривання вагітності на ранніх термінах, при безплідді, пов'язаному з недостатнім виробленням в організмі прогестерону в другій фазі менструального циклу, при порушеннях менструального циклу, ендометріозі, а також при менопаузі в певних ситуаціях. Як і у більшості ліків, при прийомі Дюфастона можуть відзначатися побічні явища, про які необхідно пам'ятати.

Розберемося, як приймати Дюфастон. Найбільш грамотно на це питання може дати відповідь тільки лікар-гінеколог, оскільки кожен випадок унікальний. Тому краще проконсультуватися з фахівцем, перш ніж щось приймати.

Чи можна приймати Дюфастон у вашому конкретному випадку? Це залежить від гормонального фону, даних УЗД та вирішується лікарем. Якщо вам призначено цей препарат, то, як правило, режим прийому може бути наступним: у всіх випадках препарат "Дюфастон" приймається внутрішньо, після їжі, запиваючи невеликою кількістю води.

При ендометріозі зазвичай рекомендується приймати 2-3 таблетки на день з п'ятого по 25 день менструального циклу.

Дюфастон при вагітності

При нормально протікаючій вагітності приймати "Дюфастон", звичайно, не потрібно. При загрозі переривання вагітності, швидше за все, вам порекомендують прийняти 4 таблетки відразу, а потім ще по 1 таблетці кожні 8 годин до того моменту, поки загроза викидня не зникне. При безплідді, пов'язаному з недостатністю вироблення прогестерону, препарат призначається, як правило, з 14 по 25 день у дозі 1 таблетки на день протягом 6 циклів.

Отримати додаткову інформацію про препарат "Дюфастон" ви зможете статті Як пити Дюфастон.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту