Логотип сайту

Як заховати батареї?

Как спрятать батареи?

Дивіться відео

Як заховати батареї?

Без радіатора опалення при наших суворих зим не обійтися, але як важко вписати її в сучасний інтер'єр квартири. Багато господарі, які зайнялися ремонтом, замислюються над тим, як можна сховати батарею. Напевно, тільки в інтер'єрі в стилі «Лофт» добре впишуться батареї, а в інших випадках їх краще задекорувати або сховати.

Як заховати батарею в квартирі

 • Найбільш простий спосіб - закрити батарею гардиною або щільним тюлем. Але як тільки ви відкриєте штори, батареї опиняться на увазі.
 • Можна пошити чохли на батареї, особливо це органічно виглядає в дитячій. Самі чохли можна зшити у вигляді баранчика або слоника, а розмалювати стіну під галявину.
 • У будівельному магазині можна придбати пластикові панелі з сітками, Спрятать батареюякі закриють непрезентабельну частина опалювальної батареї. Це спосіб для лінивих, так як не вимагає ніяких зусиль.
 • Зробити декоративну панель з дерева або придбати в тому ж будівельному магазині. Панель приховає батарею не тільки спереду, але і з боків, і може служити в якості полички. Спрятать батареюВарто пам'ятати, що передня стінка панелі повинна мати отвори, які будуть пропускати тепле повітря в квартиру.
 • Найбільш трудомісткий варіант - заховати батареї в стіну. Для цього потрібно продовжити підвіконня на стільки, щоб він виступав на 5-10 сантиметрів за батарею, інший простір зашивається гіпсокартоном або закладається цеглиною. Передня частина декорується ґратами або сіткою, можна поставити скляні панелі, але в цьому випадку в кімнату буде набагато менше потрапляти тепла.
 • Можна придумати і свій спосіб як приховати батарею - просто підключити свою фантазію і мати велике бажання зробити свій будинок затишним.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту