Логотип сайту

Як пришити погони?

Как пришить погоны?

Дивіться відео

Як пришити погони?

Людина у формі завжди повинен мати бездоганний вигляд, тому вкрай важливо стежити за тим, як будуть пришиті шеврони, погони та інші знаки відмінності, так як по них можна судити про акуратності військового або поліцейського. З-за цього багатьох службовців цікавить, як правильно пришити погони.

Які інструменти потрібні для пришивання погонів

Щоб пришити ці відзнаки знадобляться:

 • лінійка;
 • голка з нитками відповідного кольору;
 • ножиці, наперсток.
 • У деяких випадках знадобляться також пасатижі або пінцет.
 • Сам погонів дуже твердий, тому проткнути його голкою досить непросто. Щоб не поранити пальці краще надіти наперсток.Погоны

  Пасатижі і пінцет можуть знадобитися для просування голки через отвір. Зазвичай така необхідність може виникнути, якщо пришивати дуже щільний погонів до кітеля або пальто.

  Хід роботи

 • На самому початку роботи необхідно підготувати сам погонів, тобто закріпити на ньому зірочки і лички, а також інші відмітні знаки. Це робиться заздалегідь, так як після пришивання підстави погона зробити це буде набагато важче або зовсім неможливо.
 • Далі прикладаємо до погонів відведеного для нього місця так, щоб рівна Погоныйого сторона (віддалена від ґудзики) йшла паралельно шву, який з'єднує рукав з плечем кітеля. Що до верхнього краю погона, то він повинен розташуватися рівно на один сантиметр вище, ніж шов, що йде уздовж плеча (тут і стане в нагоді лінійка).
 • Перш ніж намертво пришити погони як на сорочку, так і на кітель, краще закріпити їх контрастними нитками в трьох точках (наприклад, білого кольору, потім їх потрібно буде видалити). Це необхідно для того, щоб в процесі остаточного закріплення погона, він не зміщувався, а його кріплення було міцним і рівним. Краще всього закріпити його близько рукавного шва по кутах і з протилежного боку.
 • Після того як погонів буде закріплений, його можна остаточно і міцно Погоныпришивати. Нагадаємо, що потрібно взяти для цього нитки, відповідні за кольором. Спочатку нитка за допомогою вузлика закріплюється з вивороту кітеля (сорочки), голка протягується крізь плече одягу і через сам погонів. Зручніше починати робити стібки з боку рукава. Стібки слід накладати не хаотично, а по периметру погона, дублюючи вже наявний шов. Необхідно робити стібки такої величини, щоб вони були мінімально помітними на поверхні погона, тоді навіть не дуже підходяща за кольором нитка буде не видно.
 • Коли погонів пришитий по всьому периметру, необхідно акуратно видалити контрастні нитки, які закріплювали відмітний знак для зручності. Точно так само, як пришитий перший погонів, пришивається і другий.
 • Пришивання погона на сорочку

  Відмітні знаки нашиваються не тільки до кітеля, але і до сорочки. Принципово ці два процеси нічим не відрізняються і виконуються за однією схемою, яка наведена вище. Зауважимо тільки, що до сорочки пришивати відмітні знаки трохи легше, так як тканина її тонка і, на відміну від кітеля, не має підкладки, тому проколювати голкою її простіше.

  Якщо опис процесу не зовсім зрозуміло, можна подивитися відео на цій сторінці, як пришити погони, на якому наочно і детально описується весь хід виконання цього процесу. Перш ніж пришивати погони, потрібно запастися терпінням, адже це процес нелегкий і з першого разу може вийти не дуже добре. Можливо, навіть потрібно кілька разів відпороти і перешити погони заново.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту