Логотип сайту

Як дістатися до Смоленська?

Как добраться до Смоленска?

Смоленськ - одне з найдавніших міст Росії, Місто-герой, зберіг унікальні пам'ятки, у тому числі масу найкрасивіших соборів і храмів. Смоленськ доведеться до вподоби людям, що цінують історію Русі, патріотам своєї Батьківщини.

У цій статті розповімо, як дістатися до Смоленська.

Поїздом

Від Москви до Смоленська ходить близько 40 поїздів. Такий "асортимент" пояснюється тим, що місто розташовується на дуже вигідному напрямку на Білорусі і Європи. Через Смоленськ у тому числі курсують поїзди з напрямками: Париж, Прага, Вільнюс, Ніцца, Варшава, Мінськ і т. д.

Поїзди пропонують місця люкс, купе, плацкарт і сидячі. Оскільки від Москви до Смоленська на поїзді в середньому 4-6 годин, цілком можна взяти сидяче місце. Найдешевше буде дістатися на фірмовому поїзді "Ластівка": квиток обійдеться в 500 рублів (сидяче місце). Плацкартне місце обійдеться в середньому в 1000 карбованців.

Підібрати оптимальний за ціною і часу відправлення рейс можна тут.

На автобусі

Автобуси з Москви до Смоленська відправляються з Центрального автовокзалу, крім того, різні приватні компанії організують рейси з інших точок міста. Середня вартість квитка на автобус становить 600 рублів. Поїздом, як бачите, виходить дешевше, крім того, поїзд застрахований від пробок.

На особистому автомобілі

Від Москви до Смоленська 400 км, що еквівалентно 35 літрів бензину і 1000 рублів. Виходить, що дешевше їхати автобусом чи потягом, проте це тільки якщо їхати одному. Якість дорожнього покриття на трасі Москва-Смоленськ досить непогане. Шлях пролягає через невеликі населені пункти - Глазынино, Краснознаменськ, Дорохово, Велика Соколове, Мальцево, Царьов-займище, Относово, Прудки, Суетово, Ярцево, Кам'янка.

Читайте також: Як дістатися до Ростова.

Більше цікавих маршрутів ви знайдете в розділі: Як дістатися від і до.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту