Логотип сайту

Як виростити кріп на підвіконні?

Как вырастить укроп на подоконнике?

Свіжа зелень - це завжди добре, страви з нею стають смачніше. Виростити зелень можна не тільки на ділянці, але і на підвіконні. Наприклад, кріп досить невибагливий. Якщо ви хочете круглий рік вживати свіжу зелень, давайте дізнаємося, як виростити кріп на підвіконні.

Грунт

В городі ця зелень прекрасно росте на будь-якій землі. Якщо ж ви вирішили виростити зелень вдома, треба використовувати особливу грунт. Готувати її потрібно заздалегідь. Перед початком зими потрібно набрати землю з ділянки, а перед посадкою слід змішати її з ґрунтом для домашніх рослин. Купити цей грунт можна в спеціалізованих магазинах.

Насіння

Перед тим, як садити насіння кропу, їх треба замочити на двадцять годин у воді кімнатної температури. Насіння можна просто посипати на землю. При цьому грунт повинна бути зволожена. Зверху насіння кропу треба присипати торфом з перегноєм. Ємність з посівами треба накрити целофаном і прибрати на тиждень у темряву.

Догляд

Так як кріп любить світло, слід поставити посіви ближче до вікна. Крім того, взимку можна встановити лампи денного світла і включати їх вранці на п'ять годин. Кріп слід регулярно поливати. А температура в кімнаті, де знаходяться посіви, повинна бути не менше двадцяти градусів. Раз в два тижні треба підгодовувати кріп добривом.

Тепер ви знаєте, як виростити кріп будинку. Якщо ж ви віддаєте перевагу зелений лук, прочитайте статтю Як виростити зелену цибулю будинку.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту