Логотип сайту

Як конвертувати відео?

Как конвертировать видео?

Питання, як конвертувати відео, постане перед вами, якщо ваш відеоплеєр не відтворює формат якогось файлу, а подивитися відеоролик дуже хочеться. Або якщо, наприклад, при завантаженні на сторінку в соцмережі потрібен певний формат, а ваше відео по цьому критерію не підходить. Хвилюватися не варто. Проблема, як конвертувати формат відео, вирішується просто.

Насамперед вам треба визначитися, в який формат найкраще конвертувати файл. Відповідь на це питання ви знайдете в статті В який формат конвертувати відео.

Конвертація відео за допомогою програмного забезпечення

Є багато програм, в тому числі безкоштовних, які можуть змінити формат відеофайлів і конвертувати відео, наприклад, avi. Це Movavi, Freemake Video Converter, Видеомастер. Але найпопулярнішою, мабуть, є Фабрика Форматів (Format Factory).

Викачуємо Фабрику Форматів безкоштовно з офіційного сайту, встановлюємо, запускаємо. Вибираємо режим конвертації відео (ще є аудіо і фото), потім задаємо бажаний формат. У діалоговому вікні можна буде змінити налаштування якості відео. Далі тиснемо на "Додати файл" і вказуємо шлях до нашого ролика. Потім натискаємо "Пуск" на панелі управління і чекаємо, поки програма виконає свою роботу.

Конвертація за допомогою онлайн-сервісів в інтернеті

Якщо ви стикаєтеся з проблемою зміни формату відео нечасто і вважаєте, що встановлювати ще одну додаткову програму на комп'ютер немає сенсу, то в цьому випадку можете скористатися спеціалізованими онлайн-сервісами. Зайдіть на сервіс, наприклад, за адресою online-convert.com або на сайт Conversion (є й інші, задайте відповідний запит у пошуковій системі). За допомогою кожного з цих сервісів ви можете конвертувати відео, скажімо, в mp4.

Розглянемо, як користуватися сервісом Conversion:

 • Тиснемо на "Додати файл", знаходимо на своєму комп'ютері ролик.
 • Вибираємо формат.
 • Вибираємо якість (від "низької" до "дуже високого").
 • Вибираємо розмір відео (в пікселях).
 • Натискаємо "Конвертувати".
 • Після того як сервіс завершить роботу, натискаємо на "Отримати результат" і завантажуємо на комп'ютер готовий ролик.
 • Додаткову інформацію по темі ви можете отримати статті, Як конвертувати файли в спеціальному розділі Конвертація.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту