Логотип сайту

Як правильно підключити УЗО?

Как правильно подключить УЗО?

Дивіться відео

Як правильно підключити УЗО?

Для того щоб убезпечити людини в побуті від можливих наслідків впливу електричним струмом, був придуманий спеціальний прилад. Називається він ПЗВ - пристрій захисного відключення. УЗО відключає електричну мережу при перевищенні значення диференційних струмів. Суть приладу полягає в тому, що він спрацьовує у таких випадках, як дотик людини до струмоведучих частин, витік струму на корпус або на землю.

Установка ПЗВ

Розглянемо, як правильно підключити УЗО. Насамперед треба вибрати ПЗВ за технічними характеристиками. Номінальний струм ПЗВ повинен бути не нижче, ніж поріг струму спрацювання ввідного автоматичного вимикача. Також у ПЗВ є такий параметр, як струм витоку. Щоб правильно підібрати струм витоку, варто оцінити деякі фактори. Якщо ви застосовуєте ПЗВ зі старою проводкою, то струм витоку варто підібрати побільше. Якщо в мережі використовується багато приладів, то струм витоку також слід вибрати більше.

Кріпимо УЗО на DIN-рейку. У ланцюг УЗО ставиться після лічильника, щоб вся мережа була під захистом. Також можна поставити ПЗВ на окремі ланцюги, але в цьому немає великої необхідності. З лічильника у ПЗВ повинні зайти обидва дроти. З УЗО мінусовій провід спрямовується на нульову шину, а плюсовій - на автоматичні вимикачі.

Також можна прочитати статтю на тему Як підключити електроплиту.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту