Логотип сайту

Як прикрасити зал?

Как украсить зал?

Дивіться відео

Як прикрасити зал?

Зазвичай будь грандіозне свято святкують в банкетному залі. Будь то весілля або ювілей, ми хочемо, щоб зал був відповідно прикрашений.

Ви можете прикрасити зал самі або звернутися за допомогою до фахівців. Але в будь-якому випадку перед тим, як вибирати прикраси для залу, необхідно визначитися, в якій кольоровій гамі ви хочете його бачити. У цій статті ми дамо вам практичні поради про те, як прикрасити зал.

Прикраса весільного залу: способи

Основними елементами для прикраси весільного залу є кулі, стрічки, мережива і живі квіти.

Прикраса повітряними кулями

Кулі надають атмосферу свята та гарного настрою. Найпоширенішим способом є прикраса стелі кульками, заповненими гелієм. На хвостик кулі можна зав'язати довгі блискучі стрічки і закрутити їх за допомогою ножиць.

Перш ніж наповнювати такі кулі з гелієм, ви можете заздалегідь написати на маленьких листочках невеликі побажання і вкласти їх у кулі. Під кінець вечора Украсить залзапропонуйте гостям взяти по кулі, лопнути і прочитати залишене послання.

Ще один варіант використання куль після основного урочистості - це кулі зібрати в купу і запустити їх у повітря, при цьому можна загадати бажання. Ви також можете поділитися кулями з вашими гостями і дружно запустити їх в далекий політ.

Прикраса квітами

Якщо прикрасити зал всілякими квітами, це додасть вашому інтер'єру якесь чарівництво. Але важливо, щоб квіти між собою поєднувалися. Не забудьте про обрану колірну гаму - квіти повинні виглядати гармонійно.

Живі квіти не тільки виглядають красиво, але і приємно пахнуть. Але перш ніж прикрашати зал квітами, уточніть у запрошених гостей, не є в них алергії на ці квіти.

З квітів можна зробити арку над столом молодят, а також поставити на кожний стіл для гостей по маленькому букетику.

Замовляти квіти для прикраси банкетного залу потрібно за один день до свята, щоб вони зберегли свій вигляд.

Прикраса тканиною

Даний спосіб декорування допоможе перетворити навіть не саме затишне приміщення. Украсить залОсновна увага приділяється столів, стільців і зоні молодят. Столи важливо застелити красивими скатертинами. Зазвичай використовують світлі тони - білий або кремовий. А акцент можна зробити на яскравих серветках, підібраних в тон обраної колірної гами весілля.

Стільці зазвичай також прикрашають білою тканиною, наприклад, сатином, а на спинку кріплять яскравий кольоровий бант.

Якщо вам не особливо подобаються стіни в орендованому приміщенні, то їх можна задрапірувати прозорою світлої тканина. А зверху тканини або під неї можна пустити жовті або білі вогники гірлянди.

Прикраса залу на ювілей

Щоб прикрасити зал на ювілей або День народження, можна також скористатися Украсить залпорадами щодо прикрашання повітряними кульками, квітами або тканиною.

Крім гелієвих кульок, які, безсумнівно, надають особливу святкову атмосферу, можна використовувати і прості. Можна скласти барвисті букети з квітів, цифри, різні фігури, панно з ім'ям або привітанням.

Також зал можна прикрасити за допомогою звичайної паперу: зробити гірлянду з прапорцями або вирізати квіти з гофрованого паперу.

Будь-спосіб оформлення можна доповнити вітальними банерами та плакатами.

Почерпнути нові ідеї ви також можете з наступних статей:

  • Як прикрасити зал на ювілей
  • Як прикрасити зал на весілля
  • Як оформити зал
  • Додати коментар
    Ім'я:*
    Пошук по сайту