Логотип сайту

Як прописати адмінку в КС?

Как прописать админку в КС?

Заповітна мрія будь-якого гравця в Counter-Strike - отримати права адміністратора на сервері, так як вони відкривають більш широкі можливості використання ігрового майданчика, а також надають певну частку влади. В добавок до статті про те, Як стати адміном в CS ми розповімо, як користуватися отриманими правами.

Прописування адмінки

Існують три способи того, як можна прописати адмінку в кс:

 • за IP-адресою;
 • по Steam ID-запису;
 • по ігровому ніку.
 • Останній спосіб є найбільш простим, так як дозволяє закріпити права адміністратора за певним ігровим ім'ям, завдяки чому займатися адмініструванням сервера з будь-якого комп'ютера, якщо пам'ятати пароль.

  Всі три варіанти мають один спосіб додавання прав адміністратора. Для цього необхідно відкрити файл users.ini, який знаходиться в папці cstrike/addons/amxmodx/configs. Відкривши файл, після останнього рядка додаємо нову, в якій прописуємо одну з наступних команд:

 • "IP-адреса" пароль" "abcdefghijklmnopqrstu" "de" - для прав адміністратора з доступом по IP;
 • "Steam ID" "пароль" "abcdefghijklmnopqrstu" "de" - для прав адміністратора з доступом по Steam ID-запису;
 • "Нік" "пароль" "abcdefghijklmnopqrstu" "de" - для прав адміністратора з доступом по ігровому імені.
 • Набір літер у третьому параметрі - це перелік усіх рівнів доступу, які можуть бути відкриті для адміністратора, а четвертий параметр - це рівні доступу, які вже діють. Таким чином, літери "d" і "e" демонструють, що у адміністратора є права відправляти гравців в бан (amx_ban) і діставати їх звідти (amx_unban), а також застосовувати покарання у вигляді поштовху (amx_slap) або вбивства (amx_slay) для порушника. З усіма рівнями доступу можна ознайомитись у статті Прапори доступу в CS 1.6.

  Поради і команди для використання адмінки

  Для гравців, у яких динамічний IP-адресу, не рекомендується брати права адміністратора з доступом по IP, так як при новому підключенні до Інтернету цілком імовірно, що новий IP-адресу не дасть вам скористатися адмінкою.

  Даними командами може скористатися лише власник сервера (якщо ігровий сервер знаходиться на фізичному комп'ютері і не відкрито вільний доступ до ПК або будь-яка людина, якій власник дасть доступ до системних файлів віртуального сервера.

  Щоб скористатися правами адміністратора, необхідно в консоль (~) ігри прописати команду: setinfo _pw сам пароль. Для відкриття меню адміністратора з командами прописуємо: amxmodmenu.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту