Логотип сайту

Як прийняти липо 6?

Как принять липо 6?

У сучасному суспільстві високо цінується стрункість і відсутність зайвого жиру на тілі. З цією метою вдаються до допомоги таких ефективних препаратів як схуднути. Але вони принесуть користь тільки при правильному прийомі. Пропонуємо дізнатися, як приймати такий популярний препарат як «Липо 6».

Спосіб застосування

Якщо ви ніколи раніше не приймали подібних добавок або «Липо 6» використовуєте вперше, то початкова доза засобу не повинна перевищувати 2-х капсул на добу (одну - вранці, другу - вдень) протягом перших двох днів. При відсутності побічних ефектів можна продовжувати курс і подвоїти дозу: 2 капсули випити за 30 хвилин до ранкового прийому їжі, 2 решту - вдень. Між першим і другим прийомом повинно пройти не менше 6 годин.

Якщо переносимість препарату буде гарною, то дозу доводять до 6 капсул на добу і більше не збільшують. Виходить по 2 капсули 3 рази на день, курсом не більше 8 тижнів.

Запобіжні заходи

 • У складі добавки є йохімбін, кофеїн, синефрин, що може послужити посиленням збудження, почуття страху, запаморочення. Тому при заняттях потребують підвищеної концентрації уваги прийом добавки слід здійснювати з обережністю.
 • Не можна перевищувати щоденну дозу до 6 капсул і пити курсом понад 8 тижнів.
 • При бажанні продовжити прийом «Липо 6», між курсами потрібно витримати перерва - 1 місяць.
 • Вечірній прийом препарату повинен здійснюватися як мінімум за 6 годин до сну.
 • Якщо планується оперативне втручання, «Липо 6» припиняють пити не пізніше, ніж за 14 днів до нього.
 • Більше корисної інформації ви знайдете в розділі - Спортивне харчування.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту