Логотип сайту

Як накрутити голоси в ВК?

Как накрутить голоса в ВК?

Соціальні мережі сьогодні - одні з найбільш відвідуваних ресурсів мережі Інтернет. На цих сайтах щодня реєструються сотні і тисячі людей по всьому світу.

До числа соціальних мереж відносяться такі сайти, як Вконтакті, Однокласники, Facebook, Twitter, Instagram і багато інших. Факт залишається фактом, це досить популярний ресурс серед молоді, так і старшого покоління.

Внутрішня валюта соціальних мереж

У кожної соціальної мережі є так звана «внутрішня валюта». Наприклад, для ресурсу «Однокласники» це ОКи, а для мережі «ВКонтакте» - голоси.

За допомогою такої валюти можна купувати подарунки для знайомих і друзів, набори смайлів, різноманітні бонуси у додатках і іграх і багато іншого. Голоси купуються за гроші, і кожен голос у соцмережі ВКонтакте коштує 7 рублів.

Багато користувачів мережі цікавляться питанням, як заробити або накрутити голоси ВКонтакте безкоштовно. І, не знайшовши підходящих варіантів або інших виходів, просто оплачують рахунки від ВКонтакте на купівлю голосів. Але вихід є. Давайте розглянемо варіанти, за допомогою яких можна накрутити голоси, не заплативши за це гроші.

Способи накрутки голосів

Давайте розберемося, як накрутити голоси у ВК.

 • Для цього можна завантажити спеціальну безкоштовну програму. Викачуємо і встановлюємо цю програму на ваш комп'ютер. Це досить прості процедури, тому просто дотримуйтесь кроків майстра установки. Введіть ваші персональні дані ВКонтакте (логін і пароль) та можете використовувати її за прямим призначенням.
 • Vk Winder - ще одна програма для накрутки голосів. Скачивайте обов'язково саму останню версію програми, оскільки попередні версії більше не працюють, і голоси з їх допомогою накрутити неможливо. Це пояснюється професіоналізмом розробників сайту, які швидко ліквідують недоліки в роботі сайту, знаходять читерські програми і блокують їх. Нова версія програми дасть можливість за допомогою декількох кліків мишки накрутити голоси ВКонтакте.
 • VkDuty - програма накручує голоси в опитуваннях ВКонтакте.
 • Ці 3 способи нелегальні. Накрутка голосів згодом може призвести до перевірки вашого аккаунта адміністрацією. У разі виявлення невідповідності сторінка буде заблокована.

  Також голоси можна заробити абсолютно легальним шляхом. Для цього існує кілька ресурсів, з допомогою яких можна заробляти бали і обмінювати їх на голоси ВКонтакте. Це такі ресурси, як:

 • Роболайкер (додаток у соціальній мережі). У цьому додатку необхідно вступати в групи, розставляти «лайки», підписуватися на різні сторінки та щодня відвідувати сервіс. За все це нараховуються ігрові бали. Для того щоб заробити один голос, необхідно набрати 250 балів.
 • VKWAY. Це вже досить застарілий сервіс, але він досі працює. Один голос в цій системі стоїть 300 балів. Також в цьому додатку можна заробляти реальні гроші і виводити їх потім на сервіс WebMoney (1 рубль = 60 рублів).
 • 40Friends. Необхідно запрошувати друзів у різноманітні програми і групи за оплатою що служать голоси Вконтакте. 1 голос коштує 140 балів.
 • Тепер ви знаєте, як накрутити голоси ВКонтакте. Додаткова інформація міститься у статті Як в Контакті отримати голоси безкоштовно.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту