Логотип сайту

Як це - анонімно?

Как это - анонимно?

Слово «анонім» з наголосом на останній склад запозичено російською мовою з давньогрецької мови. Анонім позначає невідомий, безіменний.

Анонімами називають авторів, які не підписують свої твори, будь то текст, мова, музичний твір або будь-який інший продукт людської діяльності. Звідси, анонімним може бути лист, коментар, скарга, дзвінок, рахунок в банку і так далі.

Знаючи, що означає слово, не складно відповісти на питання, як це анонімно.

Анонімно - значить неопознано. Діяти анонімно - значить приховувати той факт, що дія належить конкретній людині. Особливо актуальним питання анонімності стає з розвитком інтернету.

Як бути анонімним в інтернеті?

Зберегти анонімність в мережі можна за допомогою різних сервісів, які допомагають приховати персональні дані. Найпопулярніші з них:

  • Proxy-сервер - сервер-посередник на шляху вашого інтернет-трафіку, проходячи через який ви отримуєте інший IP-адресу.
  • Мережа TOR - надає більш серйозний захист анонімності, оскільки являє собою багатошаровий proxy-сервер. Дані, перш ніж вийти в зовнішній світ, пропускаються через кілька серверів мережі TOR, що значно ускладнює їх дешифрування.
  • I2P-мережа - найбільш безпечна мережа. У цій мережі поняття IP-адреса взагалі відсутня. Є тільки присвоюється комп'ютера ключ, який генерується абсолютно випадково і не несе ніякої інформації про власника.
  • Докладніше про те, як правильно приховати власний ІР-адресу, викладено в статті Як приховати свій IP-адресу.

    Додати коментар
    Ім'я:*
    Пошук по сайту