Логотип сайту

Як зберегти яблука взимку?

Как сохранить яблоки зимой?

Якщо в цьому році вам вдалося зібрати хороший врожай яблук, то необхідно подбати про те, щоб не втратити його в короткі терміни. Для цього потрібно знати правила і основні способи зберігання цих плодів. При цьому слід враховувати, що запасатися на тривалий термін можна тільки осінніми та зимовими сортами яблук, літні для цих цілей є непридатними.

Способи зберігання яблук

Для зберігання підходять тільки ретельно висушені і очищені від бруду плоди. Їх необхідно перебрати: так, в одну сторону потрібно відкласти ті яблука, які мають гниль, механічні пошкодження, ті, які уражені хворобами і шкідниками. Такі плоди для тривалого зберігання не придатні, їх рекомендується з'їсти найближчим часом. Абсолютно здорові яблука можна довго зберігати.

Зберігання яблук в папері

Щоб зберегти яблука взимку, ви можете скористатися способом, який передбачає використання паперу. Так, потрібно взяти білі або газетні аркуші і в них обернути кожен плід. Це в рази збільшить тривалість зберігання яблук, а також можна буде уникнути їх одночасного загнивання. Загорнувши кожен плід папір, потрібно помістити їх рядами в тару, виготовлену з вологостійкого картону або м'якої деревини. Коробки повинні бути надійними, чистими і забезпечувати достатню вентиляцію для яблук.

Зберігання яблук в піску

Можна також скористатися піском, він відмінно підходить для зберігання яблук. Вам знадобиться чистий дрібний пісок. Попередньо просушіть його в печі або на сонці. Потім візьміть надійну тару без щілин. На її дно посипте товстий шар піску, а на нього викладіть яблука. Після цього їх необхідно ретельно засипати піском шаром в 3-4 див. На нього знову викладіть яблука і знову засипте їх піском. Таким чином робіть доти, поки тара не буде повністю заповнена. Останній шар повинен бути пісочним.

Зберігання яблук у розчині

Якщо у вас пластмасові палети, то можете зберігати яблука в них без піску і паперу. Але попередньо потрібно занурити в двовідсотковий розчин хлористого кальцію, так як він дозволить нейтралізувати на плодах хвороботворні бактерії та створить невидиму плівку, яка буде захищати їх від гнилі. Якщо ж у вас під рукою не виявиться хлористого кальцію, то обробіть плоди спиртовою настоянкою прополісу.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту