Логотип сайту

Як дізнатися, що ти вагітна?

Как узнать что ты беременная?

Вагітність - непростий час для кожної жінки. Але часом вона настає раптово, про що свідчать різні процеси, що проходять в організмі. Дізнатися про те, що ви перебуваєте в положенні, допоможуть основні ознаки та спеціальні процедури.

Як дізнатися, що ти вагітна: основні ознаки

Вагітна жінка, як правило, спостерігає у себе кілька ознак з представленого списку:

 • Стомлюваність. Такий стан викликає підвищений прогестерон в організмі. Воно може також супроводжуватися сонливістю протягом дня.
 • Сильний голод. Багато жінок з перших днів зачаття відзначають у себе підвищений апетит. Він може спостерігатися на всьому терміні вагітності.
 • Набрякання грудей. Коли відбулося зачаття плоду, то організм відразу починає готуватися до появи малюка. В молочних залозах відбуваються певні процеси, які в подальшому дозволять проводити лактацію з першого дня появи малюка на світ. Крім набухання грудей, також можуть спостерігатися неприємні відчуття при дотиках до молочних залоз. Це теж свідчать про вагітність.
 • Пігментація сосків. Якщо ви помітили потемніння ореолів сосків, то висока ймовірність того, що ви перебуваєте в положенні. Однак зверніть увагу, що така ознака також може свідчити про гормональні порушення.
 • Зміна смакових перевагах. Якщо раптом вашими улюбленими продуктами стали ті, які раніше вам не подобалися, то, можливо, ви вагітні. Такий процес в організмі найчастіше починається, коли прогестерон виробляється у великій кількості. А таке відбувається саме в той період, коли жінка знаходиться в положенні.
 • Нудота. Токсикоз - це найпоширеніший ознака вагітності. Він зазвичай виникає вранці і нерідко супроводжується блювотою.
 • Часте сечовипускання. Коли в матці починається розвиток плоду, то вона поступово збільшується в розмірах, в результаті чого створює тиск на сечовий міхур. Тому жінка починає відвідувати вбиральню набагато частіше.
 • Запаморочення. Вони спостерігаються, як правило, на ранніх термінах вагітності і виникають протягом дня.
 • Відсутність менструації. Якщо у вас відбулася затримка місячних, то ви, швидше за все, чекаєте дитину.
 • Також про те, що ви перебуваєте в положенні, що свідчить повішена базальна температура. Існують і інші ознаки, які допоможуть зрозуміти, що ви чекаєте дитину. Про них розказано в нашій статті: Як визначити, що ти вагітна.

  Як дізнатися, що ти вагітна: тести та аналізи

  З допомогою різних процедур можна дізнатися про те, що ви вагітні з високою ймовірністю:

 • Зробіть домашній тест на вагітність. Його можна проводити з перших днів затримки. Але вибирайте для цього струменеві тестери. Вони мають спеціальний контейнер для збору сечі, тому провести таку процедуру буде вкрай просто. При цьому робити її краще в ранкові години, оскільки в цей час в сечі знаходиться величезна кількість гормонів. Дві смужки свідчать про наявність заплідненої яйцеклітини в матці, якщо тест покаже вам одну смужку, то це означає, що ви не вагітні. Однак рекомендується перестрахуватися і повторити його через кілька днів. При цьому зверніть увагу, що домашні тести не показують позаматкову вагітність, а вона виникає у жінок нерідко. Тому поряд з ними рекомендується пройти гінекологічне обстеження.
 • Зробіть аналіз крові. Він допоможе дізнатися точно, ви знаходитесь у положенні чи ні. Але зверніть увагу, що необхідно здавати кров на гормон ХЧГ. Саме його наявність в організмі свідчить про вагітність.
 • Зробіть УЗД. Ультразвукове обстеження репродуктивних органів дозволяє вірно визначити знаходиться жінка в положенні.
 • Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту