Логотип сайту

Як зібрати кран?

Как собрать кран?

Дивіться відео

Як зібрати кран?

Багато людей все життя спостерігають за будівництвом будівель, але не знають, як збирається така махіна, як будівельний баштовий кран. Адже баштовий кран величезний і збирати його не так просто, особливо якщо навколо безліч житлових будинків. Знайти відповідь на це питання не так просто. Розглянемо, як можна зібрати баштовий кран.

Як збирають кран

В наш час крани діляться по висоті на три типи:

 • Маленький.
 • Середній.
 • Висотний.
 • В залежності від типу збір крана проходить по-різному.

  Малий і середній кран збирають зазвичай в лежачому стані на землі з готових секцій, а потім піднімають за допомогою спеціальної конструкції на платформі крана у вертикальне положення і кріплять великими болтами.

  Висотний ж кран таким способом підняти не вийде. У такому разі кран зводять відразу вертикально на платформі хитрим способом. За допомогою блоків на платформі крана кабіну і верхню конструкцію з зібраної готовою до експлуатації стрілою піднімають вище, а під нею кріплять готову систему кріплень і балок крана за допомогою болтів. Потім повторюють процедуру знову, поки кран не буде зведено повністю.

  Якщо ж кран необхідний на вершині недобудованої будівлі, де його ніде зібрати в лежачому стані, то застосовують другий спосіб не залежно від висоти крана.

  Також ви можете прочитати статтю на нашому сайті про те, як розібрати кран.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту