Логотип сайту

Де знаходиться Юрмала?

Где находится Юрмала?

Юрмала - батьківщина білого кварцового піску і знаменитої "Нової хвилі", де кожен рік проводять свій відпочинок десятки тисяч туристів зі всього світу. Найбільший латвійський курорт славиться не тільки своїми пляжами і проведеними в місті цікавими заходами, але й культурою і пам'ятками. Наша стаття розповість, де знаходиться Юрмала і які унікальні місця можна відвідати на цьому популярному курорті.

Географічне розташування

Юрмала вважається найбільшим курортним містом не тільки в Латвії, але і всіх балтійських країн. Юрмала знаходиться всього в 25 км від столиці країни Риги і являє собою довгу смугу між річкою Лієлупе і Ризькою затокою. Не дарма в дослівному перекладі "Юрмала" означає "край моря".

Курорт тягнеться вздовж узбережжя на 30 км і складається з 15 селищ, кожен з яких володіє своїми визначними пам'ятками і особливостями. Серед селищ міста найзнаменитіші - Лієлупе, Майорі, Кемері, Булдурі і Асара. Центром курорту є селище Дубулти.

Населення Юрмали - близько 56 000 мешканців. Більшу половину населення складають латиші, на другому місці-росіяни, потім білоруси, українці і поляки.

Клімат

Курортне місто знаходиться в зоні помірного морського клімату, який так корисний для людей з різними захворюваннями, зокрема, з хворобами дихальних шляхів. Тут м'яка зима і дуже коротка весна, оскільки літо в Юрмалі настає вже в травні і радує відпочиваючих аж до жовтня. Такий довгий купальний сезон збирає тут туристів зі всього світу. До того ж, різні оздоровчі процедури і лікування, яке можна пройти в місцевих санаторіях і здравницях, стають популярнішими з кожним роком.

Влітку температура повітря становить близько 23 градусів, а взимку - приблизно -5 градусів. Температура морської води в літній період становить 20... 23 градуси. Максимальної температури вона досягає в середині серпня. Але слід зазначити, що саме в цей сезон починаються самі рясні для Юрмали опади, які тривають до жовтня.

Пам'ятки

Концертний зал "Дзінтарі" широко відомий з багатьох фестивалів і концертів, які проводяться в ньому з року в рік. Знамениті "Нова хвиля", "КВК" та "Тиждень високої гумору" - це лише деякі заходи, що проходять в концертному залі.

Національний парк "Кемері" входить в обов'язкову програму для відвідування туристів. Територія його займає 38 гектарів. По-перше, тут можна побачити величезну кількість рослин, майже чверть з яких записані в Червону книгу. По-друге, любителям мальовничих пейзажів буде чим помилуватися. І, нарешті, людям з різними захворюваннями, а також з метою їх профілактики слід спробувати сірчані ванни. Популярність вони придбали ще у XVIII столітті, коли за оздоровленням в національний заповідник стали приїжджати не тільки латиші, але і закордонні жителі.

Зі статей розділу Розташування ви отримаєте інформацію по розташуванню різних географічних об'єктів.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту