Логотип сайту

Як включити нокіа?

Как включить нокиа?

Іноді бувають ситуації, коли мобільний телефон фірми Нокіа не вдається включити звичайним способом. На те є різні причини (докладніше про це в статті Чому телефон не включається). Як же "реанімувати" пристрій? Розглянемо кілька варіантів, як увімкнути телефон Нокіа.

Зазвичай на корпусі телефону є кнопка включення-виключення, яку треба натиснути і тримати до появи вібрації. У багатьох моделей Нокіа кнопка включення знаходиться на передній панелі, а у деяких (наприклад, в Нокії Х) вгорі.

Однак іноді вона ламається, западає і т. д. Що робити в цій ситуації?

 • По-перше, можна звернутися в сервісну службу, і там вам професійно допоможуть розібратися, що трапилося з телефоном.
 • По-друге, якщо у вас немає можливості відвідати сервіс найближчим часом, а кнопка запалу, можна спробувати включити телефон самостійно.
 • Для цього акуратно прибираємо пінцетом запалу кнопку на корпусі телефону. Тепер нам потрібно замкнути два будь-яких непарних проводка (замкнути контакти можна, наприклад, за допомогою скріпки або голки). Бажано надалі не допускати повної розрядки телефону і не вимикати його.

  Нокиа Люмиа

  Якщо у вас не включається Нокиа Люмиа, то можна спробувати включити її іншим способом при збереженні кнопки включення.

  Без втрати даних

  Затисніть кнопку зменшення гучності і кнопку живлення і удерживйте 10-15 сек. Телефон повинен виконати перезавантаження. При такому способі інформація на вашому телефоні залишиться в цілості й схоронності.

  З втратою даних

  Якщо цей спосіб не спрацював, можна спробувати інший, але вже не безпечний для збереження даних. Натисніть і утримуйте одночасно кнопку регулятора рівня гучності, кнопку затвора камери і кнопку включення-виключення. Постарайтеся утримувати натиснутими приблизно 10 секунд. Однак врахуйте, що при цьому з телефону втечуть всі збережені дані: контакти, повідомлення і т. п. Телефон стане таким же, як в день покупки. Так що, на цей крок можна піти, якщо вам нема чого втрачати.

  Якщо у вас виникли проблеми з телефоном іншої моделі, то отримати екстрену інформаційну допомогу ви зможете в статті Що робити, якщо телефон не вмикається.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту