Логотип сайту

Як зробити кінь в Майнкрафте?

Как сделать лошадь в Майнкрафте?

Дивіться відео

Як зробити кінь в Майнкрафте?

Кінь присутня в домашньому господарстві у багатьох гравців Minecraft. На коні можна не тільки здійснювати прогулянки, але і обробляти поля. Поговоримо про те, як зробити кінь в Майнкрафте.

Кінь з яйця призову

Щоб отримати кінь з яйця призову, гравець повинен перейти в «Креативний» режим. Далі потрібно вибрати вкладку «Інвентар». У ній ви знайдете потрібне яйце. Клікнувши по ньому, ви автоматично створите кінь.

Приручення коня

В ігровому світі Minecraft можна часто зустріти диких коней. Спробуйте їх приручити. Спочатку погодуйте тварина. Найкраще для цього підходять яблука і сіно. Після того як кінь наїсться, вона стане більш поступливою. Не упускайте цей момент - постарайтеся одягнути на неї сідло. Його не можна скрафтить, але можна знайти в скринях, які знаходяться в храмах, пекельних фортецях, скарбницях і шахтах. Також сідло можна придбати у місцевих жителів. Нерідко його вдається виловити з води за допомогою вудки.

Після того як ви надягнете на коня сідло, вам потрібно піднятися на неї. Для цього натисніть правою кнопкою миші по тварині. Оскільки воно дике, то почне скидати вас, але вже через 3-5 спроб приручится, і ви зможете відправитися на верхову прогулянку. Після прогулянки не забудьте загнати коня у своє стійло. У разі якщо кінь захворіє, відновити її здоров'я можна буде дуже просто, давши трохи цукру, хліба та пшениці.

Якщо ви плануєте брати кінь на битви, то надягайте на неї кінську броню. Її можна виготовити з заліза, золота або алмазів. Також її можна знайти в шахтах і скарбницях. Броня захистить кінь від шкоди під час атак ворогів.

Рекомендуємо відвідати розділ Minecraft. Можливо, вам також будуть корисні ці статті:

  • Як зробити яйце в Minecraft
  • Як зробити морквину в Майнкрафте
  • Як приручити вовка в Minecraft
  • Додати коментар
    Ім'я:*
    Пошук по сайту