Логотип сайту

Як підключити відеоспостереження?

Как подключить видеонаблюдение?

Дивіться відео

Як підключити відеоспостереження?

Камера необхідна, якщо ви - власник приватного будинку, власного магазину або офісу. Багато воліють викликати майстрів для підключення камери. Проте це необов'язково - можна і самому впоратися.

Як самостійно підключити відеоспостереження: порядок дій

Спочатку ознайомимося з деякими важливими нюансами, які слід було б врахувати заздалегідь.

 • Зверніть увагу на місце, де ви будете монтувати систему відеоспостереження. Блоки живлення на відкритому повітрі потребують захисту - герметичній коробці. Поміщаючи блок в коробку, простежте, щоб отвори при введенні проводів зберігали свою герметичність.
 • Вибирайте місця, розташовані на достатній висоті і закриті від негоди.
 • Перед монтажем кронштейнів обов'язково перевірте, чи належним чином працює камера - виявити область захоплення в різних режимах, вдень і вночі.
 • Також проводите монтаж в тому місці, де вам зручно буде до неї дістатися: з камери потрібно регулярно прибирати пил - тоді вона прослужить довго.
 • Чорно-білі камери дають більш чітку картинку в умовах поганого світла. Кольорові передадуть якісніше зображення. Рекомендується придбати камеру з режимом "день-ніч", яка вдень працює в кольоровому режимі, а вночі перемикається в чорно-білий.
 • Підключення камери у власному будинку

 • Спочатку необхідно визначити шляхи для проводів - зовні і в будинку. Зовні проводу слід "заховати" вздовж паркану до будинку. Від положення блоку живлення (зовні або в приміщенні) залежить, яке напруга піде по дроту. Перший варіант - він розташований у будинку. Тоді блок потрібно буде підключити до джерела живлення 220 В - напруга до 12 В піде по мережевому кабелю, який з'єднують з клемами пристрою. Другий варіант - блок живлення не в будинку. У цьому випадку до блоку підключають мережний провід, з'єднаний з джерелом живлення в приміщенні.
 • Коли місця прокладки проводів визначено, починається наступний етап - підготовка шлейфу - необхідного числа проводів. Якщо придбати комбінований шнур з проводами різного перерізу і призначення, буде зручніше. По ньому можна передавати відеосигнал і харчування в 12 Ст.
 • Можна виділити самостійний мережевий провід щоб уникнути спотворень відеосигналу.
 • Власне, сам монтаж не так складний. Спочатку камера кріпиться на обраній позиції, потім з'єднується з монітором в будинку за допомогою проводів або кабелю. Як правило, до систем відеоспостереження додаються докладні інструкції.
 • В комплект також входить для комп'ютера. Це і буде наступний крок після монтажу камери - установка і запуск.
 • Якщо встановлюється не одна камера відеоспостереження, то також завантажується декілька разів, а після зображення зі всіх камер слід скомпонувати в одну систему.
 • Як вибрати систему відеоспостереження

  Пристрою розрізняють за кількістю камер, а також якості зображення. Самі камери для відеоспостереження можуть бути купольними, в стандартному корпусі, в міні-форматі. Вибір залежить від конкретних функцій, які ви очікуєте від системи. Важливим показником є компенсаційні функції. Сюди входить баланс білого, наприклад. Якщо показник на рівні, то при різних варіантах освітлення камера буде видавати гідне зображення.

  Зверніть увагу на жорсткий диск, точніше, на його обсяг. Чим він більше, тим довше зможе здійснюватися запис відео.

  В статті Як встановити відеоспостереження можна ознайомитися з додатковою інформацією з цього питання.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту