Логотип сайту

Як підключити проектор до ноутбука?

Как подключить проектор к ноутбуку?

Проектор - це зручний засіб для розваги, наприклад, перегляду фільмів, так і для роботи, наприклад, організації ефективної презентації. Вміти працювати з проектором повинен вміти будь-який сучасний користувач. У цій статті розповімо про те, як підключити проектор до ноутбука і налаштувати його.

Підключення

Насамперед необхідно з'єднати проектор і ноутбук, розв'язується ця задача за допомогою звичайного VGA-роз'єму. Перед підключенням рекомендуємо вимкнути ноутбук, підключити до нього проектор, а потім знову включити. До речі, проектор також при підключенні бажано вимкнути.

Переключення та налаштування

Тепер необхідно "перенести" картинку з ноутбука на екран проектора. В залежності від моделі ноутбука вам потрібно натиснути для цього або клавішу F1, або F4, або F5. Якщо ні одна з клавіш не спрацювала, натисніть комбінацію F1 Fn або F4 Fn. У тому випадку, якщо і комбінації не спрацюють, натисніть Win P. Яка-небудь з комбінацій обов'язково підійде.

Отже, тепер на екрані проектора ви бачите все, що відбувається на ноутбуці, залишилося тільки виконати фінальну налаштування і коригування зображення. Всі настройки задаються через меню "Налаштування параметрів екрану". Щоб дістатися до цього меню, заходимо в меню "Пуск", вибираємо розділ "Екран" і в ньому підрозділ "Налаштування параметрів екрану". Тут можна задати не тільки схему відображення картинки, але і її розв'язання.

Ось, власне, і все. Як бачите, підключення проектора до ноутбука - завдання просте, яка під силу кожному користувачеві.

Читайте також: Як до ноутбука підключити монітор.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту