Логотип сайту

Чому виходять заміж?

Почему выходят замуж?

Зараз пішла тенденція в суспільстві, коли молоді люди відкладають вступ в законний шлюб або зовсім відмовляються від ідеї узаконити стосунки. У чому причина? Треба вступати в шлюб - і навіщо?

Як правило, найчастіше бажання створити сім'ю і оформити стосунки в Рагсі виходить від жінки. Багато з них з дитинства розмірковують про те, як будуть виходити заміж, представляють в картинках власне весілля, мріють про ідеальне свято, плаття і, само собою, казкового принца і щасливого життя з ним до глибокої старості. Це одна з причин, чому жінки виходять заміж - вони лише хочуть, щоб їх бажання збулися.

Правда, дійсність може боляче вдарити по їх мріям, адже шлюб - це не тільки приємні моменти. Це, насамперед, відповідальність з обох сторін. Це бажання разом рости і розвиватися, ставити цілі і підтримувати один одного у їх реалізації. Це складнощі, які доводиться долати, а також постійна робота над собою. Тому, якщо дівчина думає про заміжжя, передчуваючи безтурботне життя в рожевому кольорі", тоді, можливо, з цим рішенням варто почекати.

Інші причини заміжжя

 • Часто виходять заміж з іншої причини - коли хочуть фінансового благополуччя. Тоді шлюб стає свого роду договором між жінкою і чоловіком: чоловік відповідає за матеріальну сторону, а дружина стежить за будинком, облаштовує побут і виховує дітей. Якщо при цьому в парі присутній взаємна повага, то у такого шлюбу непогане майбутнє. Раніше дівчат віддавали в дружини саме так - а почуття і романтика могли прийти з часом. Буває, що дівчата шукають легкого життя, і тому прагнуть знайти забезпеченого чоловіка. На себе ж вони не хочуть брати ніяких обов'язків - у цьому випадку шлюб рідко виявляється щасливим.
 • Усвідомлене рішення і глибокі почуття - ще одна причина вийти заміж. Тоді майбутні подружжя люблять один одного і розуміють суть укладення шлюбу - і готові взяти на себе відповідальність. Тому часто стають міцними родини, пройшли обряд вінчання в церкві. Просто в цьому випадку шлюб для них - щось більше, ніж звичайна формальність. Для них це щось святе - обіцянка вірності один одному, готовність пройти удвох життєвий шлях, з усіма радощами, труднощами.
 • Ще одна причина - спільна дитина. Заради нього часто укладається шлюб - але чи буде це правильним рішенням? Залежить від майбутніх подружжя, їх зацікавленості в спільному житті та вихованні дітей, почуттів один до одного.
 • Також в деяких культурах існує примусове заміжжя, коли батьки самі вибирають нареченого дочки. Між подружжям може виявитися велика різниця у віці. Такі шлюби зустрічають несхвалення і засудження з боку світової громадськості.
 • Відмова від шлюбу: чому?

  А тепер звернемося до випадку, коли жінки і чоловіки відмовляються вступати в шлюб, вважаючи за краще цивільний - просто жити разом, без зобов'язань. Зазвичай такий варіант дуже влаштовує чоловіків - тих, хто боїться відповідальності і не хоче брати її на себе. А жінки частіше відчувають певну хиткість таких відносин і внутрішньо стурбовані, до чого вони приведуть у підсумку.

  Від шлюбу часто відмовляються жінки, вважаючи себе феміністками. Для них заміжжя схоже на приниження, поневолення. Чи це Так? Адже фемінізм означає вільні права жінок, і заміжжя може бути її свідомим вибором.

  Вступ в шлюб: що дає?

  Жінці шлюб дає відчуття, що вона під захистом - за спиною чоловіка, який не побоявся зробити рішучий крок. Він, у свою чергу, стане більш зрілим і буде успішніше розвиватися. Звичайно, це все станеться, якщо для обох створення сім'ї - вибір усвідомлений.

  Багато вибирають варіант з цивільним шлюбом, щоб перевірити "побутову сумісність". Раптом не зростеться - бояться пари. Але, якщо наміри серйозні, якщо ви йдете в одному напрямку, а почуття взаємні і досить глибокі... Хіба побутові труднощі стануть перешкодою? Навряд чи, а якщо стануть - може, відносини і не були серйозними?

  Вступати чи не вступати в узаконені стосунки - вирішувати парі. Важливо пам'ятати, що шлюб - це не перешкода. Багато хто вважає, що він руйнує стосунки - зовсім ні, це роблять самі подружжя, невірно розуміючи суть сім'ї і свою роль як дружини або чоловіка. А шлюб лише логічний крок у розвитку відносин.

  Читайте наші статті, присвячені цій темі: Навіщо виходити заміж і Коли виходити заміж.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту