Логотип сайту

Як створити адмінку?

Как создать админку?

Якщо ви займаєтеся розробкою власного сайту, то обов'язково повинні мати базові навички для його створення. Спочатку розробляється движок для сайту, а потім адміністративна панель, за допомогою якої можна створювати і додавати нові сторінки для вашого ресурсу.

Створення адмінки

В тому, щоб створити адмінку, немає нічого складного, цей процес схожий з створенням самого примітивного движка. Перш за все, вам слід відразу визначитися, які функції буде виконувати ваша адмін-панель і які дані ви хочете бачити на ній. Пам'ятайте про те, що всі сторінки повинні мати певну структуру і вид.

 • Оригінальний дизайн для цього необов'язковий, але всі дані повинні бути розподілені. Для адмін-панелі необхідно обов'язково створити клас управління. З його допомогою можливо зробити вибірку з таблиць, а також редагувати і додати певні дані. Створіть мінімальний набір методів, які обов'язково будуть потрібні вам у роботі. Це такі методи, як:
 • вибірка для користувачів;
 • додавання або зміна користувача.
 • Після створення класу для управління необхідно розбити шаблон вашого сайту на кілька окремих частин.
 • Тепер ви повинні скопіювати їх у файли, які мають розширення tpl. Елементи шаблону розставляються за прикладом: Користувач (yourname) реєстрація (data). Для більшої зручності дані такого типу найкраще виводити в таблицях.
 • Після того як файли скопійовані, необхідно створити клас, який буде виконувати функції підстановки ваших даних замість шаблонних. Таким чином, за допомогою цього класу, «зберіть всі сторінки вашої адміністративної панелі.
 • На цьому створення адмін-панелі може бути завершено. При бажанні розробника або адміністратора сайту може бути зроблений певний оригінальний дизайн панелі.

  З адміністративною панеллю ви зможете з легкістю керувати сайтом на php і додавати/видаляти модулі сайту, змінювати дизайн, створювати сторінки і категорії, управляти налаштуваннями і змінювати права для користувачів. Навчившись створювати і користуватися адмін-панелі, ви значно спростите весь процес управління вашим сайтом і підвищите продуктивність і ефективність роботи.

  Маючи деякі знання, ви цілком можете зайнятися створенням адмінки для власного сайту. Якщо у вас поки немає базових навичок, то прочитайте статті з розділу Створення сайту.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту