Логотип сайту

Як зробити нескінченне зілля в майнкрафт?

Как сделать бесконечное зелье в майнкрафт?

Майнкрафт - гра, яка захопила уми багатьох. Перед вами відкривається цілий світ з картами, пригодами і повною свободою дій.

В Майнкрафт, наприклад, існують спеціальні зілля, використовуючи які, ви можете відкрити суперздатності у свого персонажа. Але все зілля рано чи пізно закінчуються. Як бути, якщо вони потрібні? Відповідь проста - можна зробити їх нескінченними!

Як зробити нескінченне зілля

Для цього вам знадобляться: чит Nodus, саме зілля, яке ви хочете зробити нескінченним, скриня, побудована вами човен і допомога друга. Без одного тут не обійтися.

Спочатку треба встановити чит Nodus. Для цього завантажуємо архів з цим читом. Міняємо в папці на вашому комп'ютері в каталозі %AppData%\.minecraft\bin файл minecraft.jar на той, який ви завантажили в архіві з читом.

Заходимо в гру. Ставимо скриню поруч з водою, кладемо в нього зілля. Будуємо човен поруч із скринею. Наводимо курсор на скриню і вбиваємо в чаті команду freecam. Залазимо в човен, відкриваємо скриню. Просимо вашого друга цей скриню зламати. Наводимо приціл на саме зілля і натискаємо будь-яку цифру від 1 до 9. Виходимо з човна і знову набираємо команду freecam.

Після цих дій ваше зілля стане нескінченним.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту