Логотип сайту

Що таке іригатор?

Что такое ирригатор?

Іригатор порожнини рота - це, кажучи простою мовою, зубна щітка нового покоління, яка дозволяє не тільки ефективно очищати зуби і ясна, але і позбавляти від неприємного запаху, покращувати циркуляцію крові ясен, а також виконувати роль антисептика для ротової порожнини.

Принцип роботи

Іригатор ротової порожнини дуже простий у використанні. Що таке іригатор по суті? Це компактний гідронасос з ручкою, насадкою і резервуаром для води. У резервуар наливається спеціальна рідина (обов'язково тепла), і іригатор включається. При натисканні на кнопку включення помпи насоса створюється тиск, завдяки якому до ручки подається рідина для зрошення порожнини рота.

При цьому доступна регулювання: іригатор може організувати теплий і спокійний знезаражувальний душ, а може - точкову струмінь для вимивання шматочків їжі з важкодоступних місць.

Истоник харчування іригатора

Іригатор може працювати як від електромережі, так і від автономного джерела (спеціального акумулятора або батарей). Залежить тип харчування, насамперед, від моделі пристрою. Деякі іригатори можуть працювати від будь-якого джерела живлення, інші більш вибагливі "харчуванні".

Якщо ви стурбовані здоров'ям і красою зубів, читайте статтю Як доглядати за зубами.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту