Логотип сайту

Як дістатися до Лондона?

Как добраться до Лондона?

Лондон є столицею північної країни Великобританії. Напевно, кожен знає, чим знаменитий Лондон, зачаровує всіх туристів в світі, тому давайте розглянемо, як дістатися до Лондона з Москви і Санкт-Петербурга.

Літак

Іноді в авіакомпаніях рейсів Москва - Лондон зустрічаються рейси з пересадкою, які часом виходять трохи дешевше прямих рейсів. Наприклад, прямий рейс Москва - Лондон буде коштувати приблизно 170 євро, а рейс з пересадкою - 140-150 євро. Так, економія невелика, але якщо летіти вдвох або втрьох, можна непогано заощадити, звичайно, якщо ви готові витратити на переліт не 4 години, а приблизно 8-9 годин.

Поїзд

Деякі туристи, подорожуючи з Росії, вважають, що найбільш безпечним транспортом є потяг. Єдиний мінус таких рейсів в тому, що у Лондон як з Москви, так і з Санкт-Петербурга немає прямих рейсів. Необхідно робити пересадку в європейських містах, наприклад, в Ризі.

Автотранспортом

Незважаючи на те, що між Лондоном і Москвою або Санкт-Петербургом перевищує відстань 2,5 тис. км, подолати його можна швидко і комфортно не тільки рейсовими авіалініями, але також і на власному автомобілі. Завдяки ідеальним автомагістралях Європи і практично єдиної візової зони подолати цю відстань можна за пару десятків годин.

Напевно, тільки самі сміливі зважаться скористатися особистим транспортом, так як іноді доводиться довго стояти на митницях різних країн. А також при найменших порушеннях інспектори поліції відразу випишуть вам просто величезний порівняно з Росією штраф. Також варто пам'ятати, що, крім візи, необхідно оформити страховку на автотранспорт.

Якщо ви будете робити пересадку в Ризі, то з автовокзалу Соду кожен четвер і суботу відправляється регулярний автобусний рейс «Эколайнс» в Лондон. Вартість квитків на такий рейс становить приблизно 140-150 євро, а якщо стежити за знижками автоперевізника, можна придбати квиток зі знижкою в 20%.

Додатково про те, як називають Англію, можна дізнатися в статті Як називають Англію.

Про подорожі в інші європейські міста ви можете дізнатися зі статей розділу Європа.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту