Логотип сайту

Як зберігати рибу?

Как хранить рыбу?

Корисні властивості риби важко переоцінити, фахівці в області харчування рекомендують їсти її кілька разів в тиждень. Деякі гурмани закуповують рибу відразу у великій кількості. Щоб риба за цей час не зіпсувалася, важливо знати, як її правильно зберігати.

Зберігання свіжої риби

Якщо ви купили свіжу рибу, то спочатку її необхідно промити під проточною водою, а потім вийняти з неї нутрощі, оскільки вони є сприятливим середовищем для розмноження шкідливих мікробів. Після цього розкладіть рибу з поліетиленовим пакетам, а потім відправте в морозильник. Ідеальна температура для зберігання 1 градус. Діставати рибу з морозилки рекомендується тільки після того, як ви будете впевнені, що зможете її приготувати протягом 1-4 годин.

Якщо у вас свіже філе риби, то його необхідно зберігати в морозилці, але перед цим загорніть шматочки в харчову алюмінієву фольгу. В ній такий продукт збережеться набагато краще і не вбере в себе запахи.

Зберігання солоної риби

Куплену солону рибу слід зберігати в холодильнику. Але зверніть увагу, що витримувати її можна в ньому не більше 4 діб. Щоб продовжити термін зберігання солоної риби, її можна цілком помістити в ємність з рослинним маслом. Деякі заливають такий продукт власним розсолом. Його зазвичай готують на основі води і солі. Робити це не рекомендується, оскільки смак риби різко погіршиться.

Зберігання копченої риби

Копчену рибу в холодну пору року можна зберігати прямо на відкритому повітрі. Вона не зіпсується і не втратить своїх смакових якостей. Влітку ж такий варіант не підходить. У цьому випадку буде потрібно копчену рибу загорнути в папір, а потім покласти в поліетиленовий пакет. Потім приберіть його в холодильник і встигніть з'їсти протягом 2 тижнів.

Зберігання мороженої риби

Якщо ви придбали в магазині або на ринку вже морожену рибу, то зберігати її в подальшому необхідно виключно в морозилці, попередньо загорнувши в поліетиленовий пакет. При цьому пам'ятайте, що максимальний строк зберігання мороженої риби становить 50 днів, тож за цей проміжок часу встигніть приготувати її.

Додаткові поради ви також можете знайти в статтях Як зберегти рибу і Як в'ялити рибу. Якщо ж ви шукайте рецепти її приготування, то вони представлені в розділі Морепродукти.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту