Логотип сайту

Як створити документ?

Как создать документ?

Новачкові освоєння комп'ютера може здатися складним. Насправді ж достатньо буде освоїти кілька простих функцій. У цій статті ми розповімо про те, як створювати документи у текстових програмах.

Створюємо документ в Microsoft Word

У Microsoft Word можна створити двома способами:

 • Натисніть правою кнопкою миші по порожньому місцю робочого столу і виберіть функцію створення текстового документа в Microsoft Word. На робочому столі з'явиться новий ярлик документа. Ви зможете відкрити подвійним клацанням, при бажанні перейменувати і зберегти в інше місце на жорсткому диску.
 • Зайдіть в програму через "Пуск", виберіть "Всі програми", потім - "Microsoft Office" і "Microsoft Word".
 • Перед вами відкриється робоче вікно програми. У ньому ви зможете набирати тексти і вставляти в них малюнки, діаграми, малюнки, таблиці.

  Якщо встановити платний або безкоштовний Microsoft Office вам не вдалося, то завжди можна завантажити багато в чому схожий безкоштовний пакет Open Office (зробити це можна на офіційному сайті розробника). З допомогою нього ви зможете працювати з файлами, створеними в Open Office, так і в Microsoft Office.

  Створюємо документ в Блокноті і Word Pad

  Word Pad - це спрощений аналог Microsoft Word, який входить в пакет стандартних програм, що встановлюються на комп'ютер паралельно з Windows. Список його функцій вкрай обмежений у порівнянні з документами Word, проте з його допомогою можна читати і створювати найпростіші текстові документи, форматуємо текст, вставляти зображення.

  Для того щоб створити файл Word Pad, або клацніть по відповідному ярлику на робочому столі (якщо він попередньо був створений там), або зайдіть в меню «Пуск», виберіть там розділ «Програми», далі зайдіть в «Стандартні» і натисніть на «Word Pad». Відкриється віконце програми.

  Блокнот - один з найпростіших редакторів текстів. Щоб створити текстовий документ в Блокноті, відкрийте "Пуск", потім "Стандартні програми" і виберіть "Блокнот".

  Вам також може бути корисна стаття Як створити PDF документ.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту