Логотип сайту

Як намалювати фею поетапно?

Как нарисовать фею поэтапно?

Дивіться відео

Як намалювати фею поетапно?

Фея - чудове створіння, з яким казкам знайомі і дорослі, і діти. Намалювати чарівну спокусницю дуже просто. Пропонуємо вам намалювати фею Дінь-Дінь з мультфільму «Пітер Пен».

Малюємо фею по інструкції

Щоб намалювати фею поетапно, починайте з найпростіших базових елементів і потім крок за кроком ускладнюйте картинку, деталізуйте її.

 • Спочатку намалюйте контури майбутньої фігури. Для цього зобразіть коло і в лівій нижній частині зробіть одну вертикальну і дві перпендикулярні їй горизонтальні лінії - вони допоможуть пізніше намалювати личко феї. Далі намалюйте лінію плечей, лініями покажіть руки і ноги. Покажіть положення корпуса трохи похилій плавною лінією і далі змалюйте зону стегон.
 • Тепер намітьте між двома допоміжними горизонтальними лініями кола очі і брови Дінь-Дінь. Вище від них зробіть начерки чубчика. Потім прорисуйте м'якої губки в усмішці і крихітний носик.
 • Час почати малювати крила і деталі зачіски. У Дінь-Дінь волосся Феязібране у високий пучок - покажіть це на малюнку. Якщо ж ви захотіли намалювати хвіст феї, то робіть це таким чином. Спочатку плавними лініями позначте розташування локонів. Далі промальовувати одну за одною пасма зачіски, тонуючи або высветляя окремі ділянки. Використовуйте для цього олівці різної твердості - це дозволить зробити малюнок більш об'ємним.
 • Наступним кроком закінчите малювати ескіз крил, зробіть феї спідничку, намалюйте руки, помістивши в одну з них чарівну паличку.
 • Тепер намалюйте ніжки і туфельки з помпонами, орієнтуючись на зроблені раніше допоміжні лінії.
 • Коли всі базові деталі готові, ви можете приступати до накладення тіней, штриховці і розтушовуванні. Якщо ескіз ми виконували твердим олівцем, то для цієї частини роботи підійдуть більш м'які грифелі. Обводите контури, высветляйте або затемняйте ділянки, робіть деякі лінії більш жирними, насиченими - це зробить зображення більш живим. В самому кінці зітріть всі допоміжні лінії, приберіть можливі плями і розводи від олівця.

  Закінчений малюнок можна розфарбувати яскравими фарбами і доповнити зображення феї іншими персонажами казки «Пітер Пен».

  Інші поради про те, як поетапно намалювати фею і інших чарівних персонажів, а також людей і тварин, пейзажі, графіті та багато-багато іншого, ви знайдете в розділі Малювання.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту