Логотип сайту

каміння підходять знакам зодіаку?

Какие камни подходят знакам зодиака?

Дивіться відео

Які камені підходять знакам зодіаку?

Ще в давнину людина стала помічати особливу вплив каменів не тільки на фізичне, але і на емоційний стан організму. Крім того, різних мінералів приписують здатність впливати на долю людини, а також коригувати його поведінку в складних життєвих ситуаціях. З часом астрологами було виявлено, що найбільш сприятливо впливають ті камені, які безпосередньо пов'язані зі знаком зодіаку, під яким людина народився.

В результаті були складені спеціальні таблиці відповідностей, які дозволяють підібрати для кожного індивідуальний камінь, здатний стати справжнім оберегом і талісманом на все життя. Знаки зодіаку та їх камені складають єдине ціле, такий талісман завжди прийде на допомогу його власнику.

Спеціально підібраний по знаку зодіаку і дату народження дорогоцінний камінь з легкістю впорається з різними негативними впливами, такими як вроки, вроки і попередить його власника про наближення небезпеки.

Які камені підходять знаками зодіаку і який вплив вони чинять?

Талісмани із природних каменів наділяють людину різними здібностями, які допомагають у вирішенні складних життєвих ситуацій, надають впевненості в собі, приносять успіх, щастя і дозволяють повною мірою розкрити всі потенційні таланти.

Постійне носіння таких талісманів сприяє зміцненню сили духу і має цілющу дію на весь організм. Вони дозволяють справлятися з депресіями і протистояти різним негативним впливам ззовні.

Камені для Овна

Найкращим талісманом серед дорогоцінних каменів є алмаз. Цей камінь камни знаки зодиакапідходить Овнам на 100%, він додає сил, посилює завзятість і цілеспрямованість. Алмаз оберігає свого власника від гострих спалахів гніву, допомагає максимально швидко подолати чорну смугу». Для того щоб камінь діяв максимально ефективно, він повинен дістатися у спадок або в якості дару.

Камені для Тільця

Оскільки знак Тельця дуже близький до природи, йому максимально підходять камені зеленого кольору. Смарагд здатний надати мудрості і проникливості. Він дарує душевну гармонію, радість, надію, красномовство, а також підвищує почуття власної гідності. Крім того, смарагд стає яскравішим, коли власник знаходить любов і тьмяніє або розколюється при порушенні обітниці вірності. Також такі камені підходять Тельцям: хризопраз, халцедон.

Камені для Близнюків

Для даного знака зодіаку максимально близькі такі камені, як берил, агат, топаз і олександрит. Агат надає розсудливості, заспокоює і допомагає згладити недоліки характеру. Він дасть можливість знайти свій напрямок у творчості і додасть наполегливості. Топаз позбавить Близнюків від тяги до небезпечних пристрастей і допоможе при нервовому виснаженні.

Камені для Раків

Перли, «котяче око», а також місячний камінь - це камені, які підходять Ракам максимально. Перли білого і блакитного кольору розвиває таланти його власника. Він надає проникливості і захищає людину від негативу. «Котяче око» робить Раку соціально успішним і дає йому сили для подолання своїх недоліків.

Камені для Лева

Цим знаком зодіаку підходять: топаз, бурштин, хризоліт, а також багато інші камені жовтого кольору. Бурштин, наприклад, приносить своєму власнику силу, красу і удачу.

Камені для Діви

Цей знак зодіаку найбільш сумісний з такими каменями, як нефрит, яшма і хризоліт. Вони приносять власникові щастя, а також позитивно впливають на стан його здоров'я.

Камені для Ваг

Найкраще даного знака підходять лазурит, аквамарин і опал. Вони прояснюють розум, і дарують просвітлення в складних життєвих ситуаціях. Лазурит - це камінь, який підходить Терезам на всі 100%.

Камені для Скорпіона

Кращим талісманом для цього знака будуть: гранат, чорний опал і аквамарин. Аквамарин здатний остудити пристрасті, а гранат допоможе посилити магнетизм свого власника.

Камені для Стрільців

Цим знаком зодіаку найбільше підходять: бірюза, жовті топази і хризоліти. Вони принесуть успіх у всіх починаннях і наблизять бажану перемогу.

Камені для Козерога

Такі камені підходять Козерогові максимально: онікс, зелений малахіт і рубін. Рубін принесе щастя в любові, а онікс додасть сил у боротьбі з різними несприятливими ситуаціями.

Камені для Водолія

Від біди та нещастя Водолія захистить такий камінь, як аметист, а онікс вбереже від чаклунства і принесе удачу.

Камені для Риб

Аквамарин згладжує різні недоліки Риб, надає їм сміливості і впевненості. Такий камінь, як перли сприяє довголіттю і збереже від «лихого ока».

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту