Логотип сайту

Як зав'язувати шарф (хустку)?

Как завязывать шарф (платок)?

Дивіться відео

Як зав'язувати шарф (хустку)?

У кожної представниці прекрасної статі повинен бути в гардеробі хоча б один шарф-хустка. Адже цей універсальний аксесуар підійде до будь-якого образу і буде виглядати яскраво і свіжо. Але для правильного ефекту потрібно знати, як зав'язувати хустку або шарф. Кілька порад ви знайдете нижче.

Як красиво зав'язати шарф-хустка?

Існує величезна кількість способів зав'язування шарфів і хусток. Який з них вибрати, залежить від вашого настрою і ситуації. А якщо ви трохи потренуєтеся, вам буде легко освоїти більш складні варіанти.

Простий одинарний вузол

Можна зав'язати шарф-хустка простим одинарним вузлом. Даний метод вважається класикою, тому особливих навичок не потрібно. Вам потрібно обернути шарф навколо шиї, щоб кінці дивилися вперед, після чого зав'язати їх звичайним вузлом. Таке рішення доведеться до речі до будь-якого заходу, тому слід взяти його собі на замітку.

Сайт «аскот»

Спробуйте зав'язати шарф вузлом «аскот». Завдяки йому у вас вийде вишуканий, витончений, стриманий образ, тому в такому вигляді можна відправитися не тільки на побачення, але і на ділову зустріч. Для вузла «аскот» потрібно буде обзавестися квадратним шарфом-хусткою. Він обов'язково повинен бути з легкої тканини. Спочатку узелзробіть з нього трикутник. Потім оберніть навколо шиї, при цьому вершина трикутника повинна дивитися вперед, а гострі кінці назад. Після цього перехрестіть кінці і відведіть їх через плечі наперед. Затягніть шарф тугіше. Короткі кінчики найкраще зав'язати простим вузлом, але добре буде виглядати і елегантний бант.

Далеко не всі хочуть зав'язувати хустку на голові, так як вважають це старомодним. Однак вони не праві, образ виходить дуже стильним. Дізнатися, як це зробити, можна в нашій статті - Як зав'язати хустку на голові. А про те, як доповнити свій образ вишуканим шарфом, розповість наша стаття - Як зав'язати шарф на голові.

Європейський вузол

Якщо зав'язати шарф європейським вузлом, то можна привнести в образ аристократичну Узелвитонченість. Цей спосіб можна назвати і досить практичним. Для цього вузла рекомендується вибрати довгий шарф.

Отже, складіть шарф вдвічі і перекиньте через шию. В результаті у вас повинно вийти якусь подобу петлі, в яку просмикуються вільні кінці, після чого шарф затягується.

Подвійний вузолУзел

Зав'язувати шарф подвійним вузлом рекомендується в зимовий час, тоді він буде гріти свого володаря. Для виконання подвійного вузла знадобиться довгий шарф. Його кінці слід обернути двічі навколо шиї. Також можна просто накинути шарф на шию, але один його кінець повинен бути помітно нижче іншого, після чого потрібно двічі обгорнути довгим кінцем шию. Кінці шарфа найкраще сховати під одягом, але можна залишити їх і звисаючими.

Квадратний вузолУзел

Якщо хочеться включити в свій образ шарф-хустка і при цьому залишити відкритою шию, можна зав'язати цей аксесуар в квадратний вузол. Для цього найкраще підійде шарф з легкої тканини. Складіть його прямокутником, перекиньте через шию. В результаті у вас один кінець шарфа буде трохи довший іншого.

Зав'яжіть шарф на сайт, щоб більш довгий кінець закрив короткий. Потім довгий кінець протягніть ззаду короткого і просмикніть його в петлю. Підтягніть аксесуар за кінці сховайте під одягом. Хустка, зав'язана таким способом, привнесе в образ витонченість.

Сайт «Бандана»

Можна красиво зав'язати шарф-хустка вузлом, який має незвичайну назву бандана. Таке рішення відмінно підходить для створення спортивного і повсякденного образу. В цьому випадку потрібно буде придбати яскраві хустки і шарфи, так образ вийде яскравим і грайливим.

Складіть шарф трикутником. Потім візьміть його за більш широку частину і по напрямку до гострого кінця загорніть його до середини трикутника. Після цього покладіть шарф на плечі і зав'яжіть простим вузлом.

Сайт «змійка»

Якщо у вас є довгий шарф з тонкої тканини, можна зробити свій образ витонченим і жіночним завдяки сайту під назвою «змійка». В першу чергу, зав'яжіть на Узелкінчиках вузлики, а потім перейдіть шарф навколо своєї осі. В результаті у вас повинен вийти джгут. Їм потрібно обернути шию кілька разів. Тепер протягніть кінці аксесуара під верхній ряд намотаного джгута, перекиньте через нього зверху і розташуйте під нижніми рядами.

Як бачите, зав'язати шарф-хустка нескладно, так і не займає багато часу. Трохи тренування - і ви завжди будете виглядати стильно і витончено.

Більше способів зав'язування хустки ви можете знайти в нашій статті - Як зав'язувати шийну хустку . А детальніше про зав'язування шарфів розповість наша стаття - Як красиво зав'язати шарф.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту