Логотип сайту

Як правильно зберігати молоко?

Как правильно хранить молоко?

Молоко - це важливий продукт харчування, в ньому міститься багато амінокислот, білка, повноцінних жирів, мінеральних речовин і вітамінів. Саме тому кожен намагається включити такий товар у свій раціон. Однак після покупки молоко важливо правильно зберігати, щоб уникнути його передчасного псування.

Правила зберігання молока

Перед тим, як відправити на зберігання молоко, куплене на ринку, необхідно обов'язково його прокип'ятити, інакше є ймовірність заразитися кишковою інфекцією. Робити це необхідно в чистій каструлі на середньому вогні протягом 10 хвилин після закипання. Потім потрібно остудити молоко і перелити в скляну тару - пляшку або банку з щільно закривається кришкою.

Важливо правильно підібрати температуру для молока. Так, молоко найкраще зберігати в холодильнику, також можна використовувати для цих цілей погріб. Температура повинна бути 2 градуси, тоді пастеризоване і кип'ячене молоко зможе простояти протягом 40-50 годин без втрати своїх смакових якостей. При цьому зверніть увагу на те, що чим вище температура в холодильнику, тим менше буде зберігатися такий продукт.

Також необхідно пам'ятати, що молоко поглинає сторонні запахи. Відповідно, якщо воно не закрито герметичною пробкою чи кришкою, зберігати його потрібно окремо від тих продуктів, які різко, сильно або неприємно пахнуть - риба, м'ясо, часник і так далі.

Прочитайте додаткову інформацію про зберігання і кип'ятінні молока, представлену в інших наших статтях:

  • Як зберігати грудне молоко
  • Як кип'ятити молоко
  • Чим корисне молоко
  • Додати коментар
    Ім'я:*
    Пошук по сайту