Логотип сайту

Як намалювати портрет олівцем?

Как нарисовать портрет карандашом?

Дивіться відео

Як намалювати портрет олівцем?

Портрет - це досить складний жанр живопису. Щоб красиво малювати портрети, слід враховувати безліч нюансів. Ви можете почерпнути деякі з них в спеціальному розділі нашого сайту: Портрет. У даній статті ви дізнаєтеся, як поетапно намалювати портрет людини олівцем.

Малюємо портрет олівцем

 • Перше, що необхідно зробити в процесі створення портрета - це розмітка. Пропорції голови середньостатистичного людини можна описати з геометричної точки зору. Для цього намалюємо квадратну область, яка складається з дев'яти однакових квадратів. Верхня лінія буде проходити по лінії початку росту волосся. Друга горизонтальна лінія буде співпадати з лінією брів. Третя лінія збігається з кінчиком носа. Нижня лінія квадрата - підборіддя. Крайні вертикальні лінії збігаються з кінчиками вух, а середні вертикальні лінії проходять по центру зіниць. ПортретРиси обличчя дівчини намалюйте більш витонченими. Якщо ви хочете намалювати жіночий портрет, то вам варто прочитати статтю: Як намалювати портрет дівчиниПортрет.
 • Після того, як робоча поверхня розмічена і позначені всі основні елементи, можна приступати до прорисовыванию деталей. Насамперед, малюємо очі. Особливу увагу очам приділено в статті: Як малювати людину олівцем.
 • Тепер малюємо вуха. В залежності від ракурсу портрета, вуха будуть виглядати по-різному. До того ж, сама вушна раковина може бути сформована дуже індивідуально. Зверніть увагу, що вуха у чоловіків і жінок сильно відрізняються один від одного. Якщо брати в загальному, то Портретвеличина вуха дорослої людини приблизно дорівнює довжині носа.
 • Ніс, як правило, дуже важко зобразити правильно. Це також пов'язано з обраним ракурсом. Максимально реалістичним ніс допоможуть зробити тіні.
 • Від носа переходимо до губ. Ця частина обличчя розташована на напівциліндричною поверхні щелепи, тому губи на малюнку повинні підкорятися правилам перспективи. Верхня губа, як правило, більш тонка.
 • У цій статті перераховані основні етапи роботи над портретом. Інші деталі залежать від об'єкта вашого малюнка. Наприклад, ви можете зобразити людини з довгими або короткими волоссям, у зморшках або зовсім молодого, в окулярах або в капелюшку. Якщо вам цікаво дізнатися ще який-небудь приклад поетапного малювання портрета, то вам варто ознайомитися з текстом статті: Як навчитися малювати портрети.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту