Логотип сайту

Як зв'язати мотиви гачком?

Как связать мотивы крючком?

Дивіться відео

Як зв'язати мотиви гачком?

В'язання виробів з мотивів зараз стають все популярнішими. У цій статті В якості прикладу ми розглянемо, як пов'язати з допомогою мотивів простий плед. Робота над такою річчю не складе великої праці, а результат порадує всіх домочадців.

Плед постійно використовується за призначенням. А значить, він повинен бути не тільки красивим, але і якісним. Щоб виріб не втратило вигляд з часом, потрібно знати деякі тонкощі. По-перше, як міцно з'єднати мотиви, зв'язані гачком, а по-друге, як правильно підібрати пряжу. Саме ці хитрощі і будуть розкриті в нашій статті. Для початку нагадаємо як в'язати мотиви.

Як в'язати мотиви

 • Для початку потрібно зв'язати будь-який візерунок (квітка або геометричну фігуру). Далі зв'язати ланцюжок від будь-якої точки візерунка.
 • Після цього потрібно зробити п'ять повітряних петель. Піднімаємося по ланцюжку на три петлі вгору.
 • Далі потрібно зробити кругової ряд. Піднятися на чотири петлі для в'язання другого ряду.
 • Зв'язати другий ряд і піднятися на три петлі для в'язання третього.
 • Після того, як пов'язаний третій ряд потрібно зв'язати четвертий без відступів. Причому четвертий ряд зазвичай в'яжеться наполовину (або на три чверті).
 • Як же пов'язати мотиви гачком? Існує багато перевірених способів зробити це. Найбільш популярні у майстринь і прості у виконанні методи, наведені нижче.

  З'єднуємо мотиви

 • Мотиви вывязываются цілком, а потім кромки обох елементів приєднуються одна до одної за допомогою простих стовпчиків без накиду. Цей спосіб підійде тим, хто не знає, як зв'язати між собою гачком квадратні мотиви, а також мотиви у формі багатокутників.
 • Цей спосіб схожий на попередній. Для з'єднання використовуються ті ж стовпчики без накиду. Відмінність в тому, що при з'єднанні потрібно зачепити не кромки деталей, а задні стінки петель в останньому ряду. При цьому з'єднувальні шви виходять більш плоскими і непомітними, а плед - більш ухваленим на дотик. Такий спосіб також відмінно підходить для мотивів з плоскими краями - квадратів чи багатокутників.
 • Почати з'єднувати мотиви можна і безпосередньо у процесі в'язання. При мотивыцьому елементи зв'язуються один з одним за допомогою простих стовпчиків без накиду до закінчення їх вив'язування - в самому останньому ряду схеми.
 • Рекомендується робити відпочинок після двадцяти хвилин роботи. Пам'ятайте, що в'язання є досить стомлюючим процесом для очей, особливо якщо ви новачок.
 • Вибір пряжі

  Для виготовлення пледів не рекомендується вибирати вовняну пряжу. Пледи з вовни недовговічні і, на жаль, можуть швидко втратити початкову красу. Вони непередбачувані і здатні змінити форму і розмір при пранні, а ще на них утворюються катишки.

  Тому краще зупинити свій вибір на бавовняної пряжі з додаванням акрилу. Таке поєднання набагато краще чистої бавовни, так як акрил не дозволяє готовому виробу деформуватися і робить його більш зносостійким. Крім того, існує спеціальна дитяча акрилова пряжа. Вона не викликає алергії у малюків, а на дотик, дуже м'яка і приємна. Пледи з такої пряжі виходять тонкими, але служать дуже довго.

  Правильно підібрати гачки - теж важлива частина роботи. Для в'язання пледів найкраще підійде гачок завтовшки 3 або 3,5 міліметра. Хоча в залежності від товщини і типу пряжі можна користуватися інструментом іншого розміру.

  Додаткову інформацію про те, як в'язати гачком ви зможете знайти тут - В'язання гачком.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту