Логотип сайту

Як стати феєю в житті?

Как стать феей в жизни?

Багато захоплюються феями, адже це справді дивовижні істоти. Вони дуже милі, пустотливі і наділені магічними здібностями. Багато дівчата замислюються над тим, як стати феєю в житті. Адже немає нічого неможливого: нижче ви дізнаєтеся кілька секретів перевтілення.

Як стати феєю в реальному житті

В першу чергу, необхідно зрозуміти, що феї - міфічні істоти, стати ними в реальності неможливо. Звичайно, є способи, описані в древніх трактатах, але для цього потрібен буде людина, що розуміє всю технологію трансформації. Проте зневірятися не варто, оскільки стати феєю можна, просто одягнувши костюм і зробивши макіяж.

Костюм феї

Костюм феї можна взяти в прокаті, купити або зробити своїми руками. Якщо ви вирішили зупинитися на останньому варіанті, то вам потрібно визначитися з тим, який саме феєю ви хочете стати, адже їх досить багато (Вінкс, лісові і водяні феї, Тінкера Белл - вона ж фея Дінь-Дінь). Після цього можна буде визначитися з кольором і стилем костюма.

Так, наприклад, для водяної феї краще вибирати блакитні і сині тони, а для лісової - коричневі, зелені, жовті. В принципі, довжина і фасон сукні можуть бути будь-якими, головне, щоб вам було зручно в костюмі.

Не забудьте і про крилах, адже багато феї літають. Їх можна зробити з дроту, після чого каркас обтягується тканиною. Також слід прикріпити на костюм різні аксесуари, які притаманні тій чи іншій феї. Це можуть бути краплі, шишки, зірочки, листя, стрази. Крім того, слід придбати діадему і красиво укласти волосся.

Макіяж феї

Образ феї буде неповним без відповідного макіяжу. Якщо ви вирішили стати лісовою феєю, то грим повинен бути виконаний в зеленій гамі. Нанесіть тіні на повіки, можна використовувати підводку для губ ідеальним варіантом буде рожевий або безбарвний блиск. Можна також нанести на обличчя кілька малюнків, краще всього квіти.

Для водної феї в макіяжі потрібно використовувати сині і блакитні відтінки. Тут також будуть доречні малюнки, які можна наносити не тільки на обличчя, але і на руки. Намалюйте хвилі, струмочки, глечик з водою. Все це буде доречно.

Якщо ви хочете додати в свій образ загадковості, то слід використовувати в макіяжі темні відтінки.

Ще кілька порад по перетворенню на фею можна почерпнути з наших статей Як стати феєю і Як стати феєю Вінкс Роксі.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту