Логотип сайту

Як зробити гарний будинок в Майнкрафте?

Как сделать красивый дом в Майнкрафте?

Дивіться відео

Як зробити гарний будинок в Майнкрафте?

Майнкрафт - кубічна гра, де можна будувати різні споруди і перебудовувати світ так, як завгодно гравцеві. Геймер може зводити нові будівлі, конструкції, рити тунелі в землі і будувати безліч неймовірних в реальному світі речей.

Однак найчастіше гравці створюють собі гарні будинки, перенісши образ реальності або придумавши самостійно. Як же зробити гарний будинок в Майнкрафт? Розберемося в цьому питанні.

Робимо гарний будинок в Minecraft

Гарний будинок в Майнкрафте - це комплексне поняття. Гарний будинок складається як мінімум з чотирьох важливих складових:

 • Місцевість, де він буде побудований.
 • Матеріали, з яких він буде побудований.
 • Як він буде побудований.
 • Що буде всередині будинку.
 • Поговоримо про кожної складової окремо.

  Місце розташування будинку

  Кожен знає, що красива місцевість, де буде стояти будинок, грає важливу роль. Адже так приємно спостерігати з вікна щось прекрасне навколо. Тому завжди вибирають особливу місцевість або самі перетворюють її за бажанням. Можна виділити кілька варіантів місцевості, де будинок буде виглядати красиво:

 • Дом майнкрафтОзеро або будь водойму, де можна побудувати невеликий дерев'яний будиночок.
 • Вершина високого дерева, де вийде відмінний будинок на дереві.
 • Висока гора, де можна побудувати цілий храмовий комплекс.
 • Місцевість з рослинністю.
 • Є безліч інших цікавих рішень. Можна вибрати і зовсім незвичайні начебто вулкана. Все залежить від фантазії гравця.

  Матеріали для будівництва будинку

  Для будівлі фундаменту завжди краще використовувати тверді матеріали. Для цього відмінно підійде камінь і цегла. Що стосується самого будинку, то тут все залежить від гравця. Можна створити класичний дерев'яний зруб або побудувати сучасний котедж зі скляними стінами. Можна побудувати цілий замок з каменю. Вибір матеріалу у грі величезний.

  Як будувати будинок

  Найскладніше, мабуть, це вибрати модель будинку, який ви будете будувати. Дом майнкрафтОрієнтуватися варто на реальні прототипи, а також задіяти фантазію. Також варто враховувати місцевість і перетворювати її акуратно, інакше може вийти так, що доведеться будувати в іншому місці з-за зруйнованої місцевості.

  При будівництві варто робити стіни в дві клітинки для міцності і краси. Фундамент повинен випирати на одну клітинку мінімум. Стеля бажано робити висотою в три клітинки, інакше він буде низький.

  Якщо ви додаєте особливі елементи на зразок лави, води і так далі, то необхідно враховувати матеріали, які будуть стримувати стихії.

  В цілому споруда будинку залежить від бажань гравця і його бачення.

  Внутрішнє оздоблення будинку

  Всередині будинку потрібна також красива обробка, як і зовні. Для цього краще Дом майнкрафтвикористовувати картини, різнокольорову вовну, скло, меблі та інші речі. Замість шпалер можна повісити шерсть, що додасть будинку особливий шарм. В інтер'єрі потрібно відштовхуватися від стилю самого будинку. Якщо будинок середньовічний, то і оздоблення краще зробити того ж часу для атмосферності. У сучасному ж будинку можна придумати безліч дизайнерських рішень.

  Ви також можете прочитати нашу статтю Як побудувати будинок в Minecraft.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту