Логотип сайту

Як ловити щуку восени?

Как ловить щуку осенью?

У різні часи року ловля щуки має свої особливості. Так, влітку рибалки приходять до водойм в ранні ранкові години, а от зловити щуку восени найкраще вийде у післяобідній час. Використовуються для цього вертушки, колебалки, девоны, кастмастеры і силікон.

Осінь вважається відмінним часом для лову щуки. Про сезонні особливості полювання на цього хижака можна дізнатися зі статті: Коли ловити щуку.

Де ловити щуку восени

Мілководні перекати, входи і виходи з ям - улюблені місця полювання щуки в осінню пору. Пов'язано це з тим, що ці хижаки холоднокровні, і при настанні холодів життєві процеси в організмі сповільнюються, щуки починають проявляти меншу активність, полювання їх більшою мірою полягає в очікуванні на одному місці пропливають повз мальків. Тому гарне знання рельєфу дна - відмінна можливість легко виявити рибу.

Все про місцях лову щуки ви знайдете в статті: Де ловити щуку восени, навесні і влітку.

Як ловити щуку восени: вибір приманки

Складно точно визначити, на яку приманку найкраще буде ловитися щука. На це впливає безліч факторів: і особливості водойми, і години лову, і погода, і мальки, якими хижак харчується. Тому варто запастися як можна великим набором приманок. Проте є думка, що найбільшою уловистостью мають воблери і вертушки.

Найголовніше, на що варто звернути увагу, - це на вагу і розмір. Приманка повинна бути легкої, так як ловля буде відбуватися на мілководді, розміром не менше 12 см, щоб вона не стала метою атаки окуня. Колір значення не має, а от здатність добре грати на воді буде гарною підмогою.

Докладніше про види снастей можна дізнатися з нашої статті: На що ловлять щуку.

Вибір тактики

Більше ймовірності напасти на щучу заставу буде при частій зміні місця риболовлі. Особливості ловлі риби описані в статті: Як зловити щуку.

Для того, щоб не поламати спінінг, необхідно налаштувати фрикціон. Стежте, щоб волосінь або мононитка постійно перебували внатяжку. Перш ніж витягувати рибу, слід її гарненько помучити, особливо якщо на рибалку ви прийшли поодинці. Цурайтесь очеретів і корчів, так що ви можете втратити і рибу, і приманку.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту